Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit visztek magatokkal "bizton...

Mit visztek magatokkal "biztonsági kajának" egy 10 hónap körüli babának?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk úgy mentek valahova, hogy nem vagy biztos benne, hogy hazaértek az étkezésre, és hogy "kibírja hazáig"?
2009. dec. 2. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam mindíg volt vmilyen gyümölcsös bébiétel!Esetleg egy banán!Babapiskóta?
2009. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
olyan bébiételt, ami tuti biztos megeszik, és egy adag tápszert.
2009. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Babapiskóta rágcsálni, vagy valami üveges bébiétel, főzelék vagy gyümi.
2009. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én egy péksütit viszek mindig, buktát vagy ilyesmit.
2009. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam 1 éves, de ha egész napra elmegyünk auótavl, akkor ebédre 2 üveg bébiételt, hátha az egyiket nem eszi meg, akkor kapja a másikat. Uzsonnára üveges gyümölcsöt vagy banánt babapiskótával. Viszont mindog van nálam hipp folyékony tápszer. Soha nem lehet tudni mi lesz útközben, és ezt bármikor, akár melegítés nélkülis odaadhatom neki. Mondjuk szerencsére még egyszer sem kellett felbontanunk.
2009. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig van a pelenkázótáskában egy adag tápszer-babaviz,1 üveg gyümölcs,vagy 1 üveg főzelék.Igy akár estig is maradhatunk bárhol!
2009. dec. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja meg rakhatsz be babajoghurtot és pudingot is! Ezek nagyon jók voltak nyáron mert nem igényelnek hűtést!
2009. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bebikaja, tapszer, kölesgolyo (ha mar nem sok idö kell hogy hazaerjetek:))
2009. dec. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a sok gyors választ.

Látom, nem csak én vagyok ilyen, hogy még a biztosat is bebiztosítom:-). Persze, ha hosszabb időre megyünk, én is többet viszek, de pl, most olyanra gondolok, hogy ha el kell menni ügyintézni, vagy orvoshoz, ahonnan tényleg nem tudod, mikor érsz haza. A kölesgolyó nálunk is sláger, a babajoghurtot pont azért, mert nem kell hűteni, én is szívesen viszem. Meg mondjuk kéznél van a cici is:-).

2009. dec. 2. 10:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Babapuding és ott a cicim, arra bármikor vevő majdnem 9 hónapos babám.
2009. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!