Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babának (gyermeknek)...

1 éves babának (gyermeknek) már minden föbb étkezését ki kellett volna váltanom vagy még ráérek?

Figyelt kérdés

igény szerint szoptatom ha kér reggelit akkor kap de ha nem kéri akkor cici.

kínálgatóm reggelit tízórait, ebédet, uzsonnát vacsorát. l de 100% kiváltva egyik sincs.


2014. jan. 16. 10:01
 1/7 kíváncsicska ***** válasza:
Hát azért nem ártana ha már ki lenne váltva legalább a főbb étkezések, a vacsi az még ráér.De ha a babád így igényli akkor nem nagy gond.Minden baba más.De azért törekedj a teljes kiváltásra
2014. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen a cicinek már csak folyadékkal kellene lennie, nem főétkezésnek.

Reggel este oké ha cicizik, meg napközben szomjoltónak, de Tízórai, ebéd, uzsonna, zöldség gyümölcs húsnak kellene lennie.

Neked kéne elhatároznod magad, hogy nincs cici, rendes étel van.

2014. jan. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, azért a főétkezéseket már ki válthattátok volna, vagy legalább is úgy lenne jó szerintem, ha enne rendesen ebédet, s utána szopizik, ha kéri... de hogy teljesen kimarad a főétkezés, és csak cicizik, az szerintem kevés. Kislányom is 1 éves, ő reggel-este cicizik még, de reggelizik is utána , vacsit pedig fél7 körül eszik, és 9kor szopizik.
2014. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen már mindent,a tejnek már csak kísérőnek kéne lennie reggel,este.
2014. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En nem valtottam ki az etkezest, de volt 3 foetkezes es melle a cici igeny szerint es mindig igenyelte.
2014. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom pár napja töltötte az 1-et.Ő is szopizik még,leginkább csak elalváshoz,napi 2-3x.De az étkezéseket már kiváltottuk,mindet.
2014. jan. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk mondjuk tápszer volt, de csak a reggeli és az elalvási előtti ilyenkor kb 2,5dl is lecsusszant, a többi étkezés rendes kaja, akár joghurt, főzelék, vajaskenyér, keksz, gyümölcs, sajt, szóval minden amit ehet.

Inni vizet ivott vagy teát, gyümölcslét amit vízzel hígitottam.

Szerintem folyadék helyett issza a cicid. Mert úgy értem amit írsz, hogy mindig adsz neki cicit.

Sokszor lepontozás jár, ha valaki nem évekig mindenáron szoptatni akar, de hidd el már tök felesleges ennyit szoptatni. Legyen meg a napi 500 ml tejalapú étel, ez lehet a cicid, tejtermék.

2014. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!