Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem kar forogni a 6...

Miért nem kar forogni a 6 hónapos babám?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelött már hasról átfordult hátra párszor, de azóta nem akar, inkább ha hasra teszem csak sir és olyan mintha repülne. mert egyébként mozgékony a kicsi, állandóan jár a keze lába.
2014. jan. 16. 17:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sok baba csinálja ezt hogy egyzser megmutatja utána meg heteikig nem csinálja, ne eröltesd ez teljesen normális.
2014. jan. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor minden rendben
2014. jan. 16. 18:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért én megkérdezném az orvost! Persze, biztos nincs baj, de jobb kérdezni! Azért 6 hónaposan nem kéne akadálynak lennie! Persze, lehet lusti, de tuti nincs semmi baj a oicivel:-)


Nekem 10 hetesen fordult hasról- hátra, 13 hetesen hátáról oldalára. Most 3 és fél hónapos és minden irányba "pörög". De minden baba más és más:-)!

2014. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

6 hónaposan ezt kellene tudnia!

Nagyon le van maradva!

Hason már ki kellene magát nyomnia, 30 percet el kellene lennie hason.

Ne írjátok hogy nincs baja, mert van!

Nálunk is ugyan ez volt, és keményen kellett tornáztatni a picit, s akkor indúltál be a mozgása!

Szóval mihamarabb kérj időpontot konduktorhoz

2014. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De hát ő már át fordult párszor csak azóta nem akár, meg ha hasra teszem szépen fel is tudja nyomni a fejét, csak nem szeret màr a legelejétől hason. Meg már ha kitámadztom szépen is ül, sőt már nyomja is fel magát mert már àllni szeretne
2014. jan. 16. 19:14
 6/12 anonim ***** válasza:
beszélsz hülyeségeket hogy van baja!mi az hogy nagyon le van maradva??:O az én fiam 5 hósan 2-szer véletlen átbillent hasról hátra,a 6 hós státuszon nem fordult át még,megnézte TÖBB szakember és makk egészséges,2 hetet késett mindenben,12 hós elmúlt 2-héttel mikor elindult,rengeteget mászott,15 hósan már szaladt.a férjem sose forgott és 16 hósan indult el és nb1-es focista. Szóval az nem igaz,hogy aki késik picit annak tuti baja van.persze megnézethetnéd minél előbb,gyermekorvostól kérheted,mert általában a petőből konduktor hetente szokott rendelőkbe kijárni,zárd ki hogy valami baja lenne és megnyuszol,nekem 1 év aggódás volt,tudom mit érzel,tegyél meg mindent.
2014. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Na, szuper, hason sír, s támasztva megül

Nem szabadna ültetni, s a hason fekvèst kellene veleegszerettetni, nem az ülést.

Másznia kéne megtanúlni, nem felállni, de te tudod...

2014. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ültetni tényleg nem szabad azt ne csináld.
2014. jan. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen.. Mindennek meg van a maga ideje, hagyni kell, hogy saját maga jöjjön ra a dolgokra. Tessék erőltetni a hasonfekvest ! Az az egy dolog amit kell csinálni , erőltetni !! Úgy erősödik!
2014. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ok én nem is erőltetem hogy üljön, csak itt ott próbálgattuk már 1-2 percig, és naponta hasra is teszem és gyakoroljuk a forgást és próbálgatjuk a kuszást is, de max 5 percig van el hason és aztán már nem akár úgy ellenni
2014. jan. 16. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!