Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám nem akar...

6 hónapos babám nem akar forogni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos korában többször is átfordult hátáról a hasára, viszont azóta sem csinálja, a másik irányba pedig nem is akar! 3 havonta járunk neurológushoz, mert a nyaki izmai kicsit gyengébbek voltak, de 3 hós korára már semmilyen probléma nem volt vele! Múlt hónapban voltunk ismét vizsgálaton, az orvos szerint teljesen rendben van, szerinte csak lusta! Gond lehet vele?

2013. jan. 6. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem azért nulla a válasz, mert minden másnap felteszik ezt a kérdést.

van a lap tetején egy kereső mező, abba csak annyit írjál be, hogy forog

és a babák kategóriában keressen természetesen.

ott meg fogod kapni a teljes választ, segítő videókat, mindent!

2013. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám már betöltötte a 9 hónapot is. Mi is voltunk neurológián. És semmi baját nem találtak. Most kezdett el még csak forogni és a hasán körbe.körbe menni és tolja közben magát hátra. És ennyivel ki is merül a tudománya. Mi jártunk dévény tornára is . Ott azt mondták, hogy nem kötött és nem laza az izomzata. Ugyhogy mostmár valószínü nem is fogunk járni , mert kimaradt egy hónap és elkezdett mozgolódni. nekünk is azt mondták a neurológián, hogy lusta. Nagyon remélem, hogy tényleg az és már beindul végre ő is. és majd szépen lekörözi a társait.

2013. jan. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém majdnem 6 hónapos,voltam dévénytornásznál,mert nem forgunk.,pedig rengeteget van hason,a tenyerén támaszkodva,a tengelye körül forog,de hasról hátra meg vissza nem.azt mondta a dévényes kicsit kötött a nyak meg a hátizma,amúgy erős nagy baba,nincs semmi baja.A MI BABÁNK IS FOG JÁRNI ELŐBB UTÓBB!próbáljunk meg nem aggódni.
2013. jan. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagok.

Az én babám meg amint leteszem fhasra fordul is meg hátra. Állitólag ez a nehezebb ő meg hasra nemnagyon akar fordulni.

2013. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!