Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobatisztaságot hol rontottam...

Szobatisztaságot hol rontottam el, hagyjam most egy kicsit és ne erőltessem?

Figyelt kérdés
Kislányom két hétig szépen bilibe kakált minden reggel, és napközben amikor szólt ráültünk a bilire pisilni egyre többször. Aztán vasárnap délután sógornőm megjegyezte, hogy úgysem lesz most szobatiszta, persze a babám előtt. Nem tudom, hogy ez lenne-e hatással babámra, de azóta semmi, sem nem szól, hogy menjünk bilire, és ha ráültetem semmi eredmény.
2009. dec. 2. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sógornőddel beszélgess el egy kicsit.

Egy ekkora gyerek már mindent megért.

Szerintem hagyd egy picit, 1-2 hét múlva meg próbálgasd, hátha elfelejtette.

2009. dec. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy a sógornőd is rontott a dolgon, de nálunk anyósom mesélte, hogy a férjemet rászoktatta már a biilre (nem ide tartozik, de ezt így vicces visszaolvasni...), azonban 1-2 hét múlva megint "elmenekült" a bili elől. Meg mástól is hallottam ilyet. A pici gyereknek nem könnyű megbarátkoznia vele. Ne erőltesd most egy ideig, aztán 1-2 hét múlva próbáljátok meg újra, hátha....
2009. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mekkora a lányka? (Jót mosolyogtam az elsőn: egy ekkora gyerek),na de mekkora. 3szor elolvastam és nem találtam :) Egyébként mi is voltunk igy 13 hós korában max egy hétig kakiltunk bilibe, azóta frászt kap ha ráültetem, majd ha szól megint akkor próbálkozunk. 16 hós (bár szerintem akkor még ő pici volt hozzá! Szóval mekkora a csajjszika?
2009. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Babám 19 és fél hónapos. Kérdeztem a védőnőt amikor elkezdtünk bilikézni, hogy nem túl kicsi Ő még ehhez, azt mondta hogy már nem, ezért gyakoroltuk 2 hétig...

Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 3. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, azért írtam, hogy ekkora gyerek, mert gondoltam, ha már szól magától akkor bizti nem 10 hós.

18-20 hónapra tippeltem. :)


16 hós és 10 éves fiúcskák anyukája

2009. dec. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!