Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos babátoknak hány...

8 honapos babátoknak hány foga van? Mászik már? Felül egyedül?

Figyelt kérdés
Köszi előre is.
2014. jan. 16. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

8 hónapos, már 2 hete fel is állt.

Ülni már 1,5 hónapja elkezdett, mászni 1 hónapja kezdett.

Soha semmiben nem segítettem, nem erőltettem, azt nem szabad.

Foga még csak 1 van.

2014. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igaz mi 9hónaposak vagyunk de 8honapossan már felállt 6,5hósan felült 7hósan mászott már és most bujt ki 2hete az első foga. ja és már kezd lépegetni.
2014. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8 hónaposan 6 foga volt, felállt, felült minden pózból, mászott, lépett bútorok mellett
2014. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

7 hónapos a fiam, 4 foga van, mászik, felül, de nem fordul hasra, hátra!

Ahogy vissza néztem a babanaplót, s a régi képeket, lányom mindent 1 hónappal hamarabb csinált, s 7 hónaposan már fel is állt.

2014. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 het mulva lesz egy eves a lanyom , de 8 hosan mar felallt kb 1-2 hete ult es elkezdett maszni. Ezt mind egyszerre. Semmit neme eoltettunk mi sem neki. Mar most 4-5 lepest tipeg egyedul. :-) ja es 8 hosan meg csak 2 foga volt ami 7 hosan jott neki ki. 10 hos elmult amikor 2 het alatt 4 foga jott ki azota is ennyi van. :-)

Nalatok?

2014. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

6 foga volt.6 hónapos kora óta tud ülni egyedül,stabilan önállóan.Mászni 5 hónaposan kezdett.

10 hónaposan már önállóan járt.Most 1 éves,már szalad.

2014. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A kisfiamnak 4 foga van, mászik jó egy hónapja. Mászásból gyorsan megtanult felülni. Kb. két hete fel is áll. Sőt mondhatom azt, hogy azóta állandóan áll :-).
2014. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :-) az én kislányomnak 6 foga van, mászik, de még csak pár napja -bár hátrafelé már 2 honapja :-D de ő még nem áll fel. ahogy itt olvasgattam, szinte mindegyikőtöké felállt már ennyi idősen, ezek szerint ő lustább :-)
2014. jan. 16. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Dehogy az. :-) vannak babak akik meg ilyenkor azt se tudjak amit a tied es ok soncsenek lemaradva semmirol. :-) nagyon ugyes babad van. Es milyen sok foga van. Hatrafele mar nekunk is jo regota haladt :P

Hipp-hopp oda se nezel mar fel is fog allni neked is a babad. Ilyenkor olyan gyorsan tanulnak h hihetetlen.

Nem tudom pontosan hanyadik valaszolo voltam de majdnem 1 eves kislany anyukaja vagyok. :-)

2014. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak 8 hónaposan 2 foga volt és azon kívül hogy kúszott és forgott, kutyázott nem csinált mást.

8 és fél hónaposan ült fel, 9 hónaposan kezdett mászni, rá egy hétre állt fel.

A mostani babákhoz képest ő is lustibb egy kicsit.

2014. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!