Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik ennyit? ébresszem...

Miért alszik ennyit? ébresszem fel?

Figyelt kérdés

Nem egészen 3 hónapos kislányom múlt éjjel éjfélig ébren volt (pedig 10-kor szokott elaludni). Aztán 7-kor felébredt, cicizett és visszaaludt. 10-kor már ébresztettem, megint evett és fél órája megint bealudt. Máskor reggel 8-tól 11-ig ébren van, eszik és megyünk sétálni, most meg nem tudom hogyan tovább. Nem vinném amugy sem ki, mert esik, de most össze-vissza alszik.

Mi ez?


2014. jan. 17. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd kialakul a napi rend. Nekem ma lett 3 hós a kislányom és Ő is még mindig alszik. Hajnali 4-kor evett bealudt, k9-kor megint evett és még alszik. Este 8kor már aludt tegnap. Még összevissza vannak szerintem.

Mindig ébreszted enni? Vagy itt van ez a növekedési ugrás és lehet ez is bezavar neki.

Én személy szerint örülök hogy most alszik mert igy el tudtam végezni a dolgomat. :)

2014. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én attól félek, hogy ha sokat alszik nappal, akkor éjjel nem fog. Nálunk sehogy nem jön össze az esti elalvás időben. Ha el is alszik 10 előtt, akkor is felébred fél óra után. Enni nem szoktam ébresztgetni, csak ha úgy érzem hogy eltolódik a napirend.
2014. jan. 17. 12:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Eszik eleget? Éhezéstől is lehet a sok alvás, azt olvastam. (Ha méred, és aszerint jól eszik, akkor persze nem ez az ok.)
2014. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem éhezik :)

2 hónaposan 6 kg volt, és 3 kg-al született.

2014. jan. 17. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet front van, de tegnap telihold is volt. Az én lányom, aki 3 hónapos lesz pár nap múlva, szintén csak 10kor aludt el este (szintén, tehát, hogy később, mint szokott)


mondjuk azzal az álláspontoddal egyetértek, hogy ha sokat alszik nappal, akkor ébreszteni kell. De ez csak akkor érvényes, ha egyhuzamban alszik 3-4 órát. Na, ezt én már születése óta nem engedtem. Keltettem.

szerintem hadd aludni, had szokja :)

2014. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na a déli alvás is elcsúszott, és most 1 órája alszik. Kiváncsi vagyok a ma éjszakára...
2014. jan. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!