Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha jártok babaúszásra, miért...

Ha jártok babaúszásra, miért szeretitek? Aki nem viszi babáját, miért nem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 2. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

sajnos a környékünkön nincsen olyan uszoda, ami megfelelő lenne, csak a legminimálisabb higiéniás előírásokat tartják be. :(

pl: napi 1x cserélnek vizet... így nem merem vinni a babámat, mert vagy összeszedünk vmi vackot, vagy szétmegy a bőrünk a rengeteg fertőtlenítőszertől... :S

2009. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi járunk. Lányom imádja a vizet, szeret ott lenni. Heti 2 alkalommal járunk, ez is egy program. Amikor "úszni" megyünk, akkor gyorsn eltelik a nap, és azokon a napokon csak vele foglalkozom. Persze nekem is jó, hogy emberek között vagyok, a csajokkal ott is megbeszéljük a babás dolgokat. Vannak babák, akik jobban alszanak tőle, az enyém nem.

Akiket ismerek, vagy azért nem járnak, mert nem engedhetik meg maguknak, vagy azért mert sajnos olyan betegsége van a kicsinek, amivel nem járhat úszásra :(

Van aki meg pont azért jár babájával, mert vmilyen "baj" van és ajánlották nekik.

2009. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem volna ha a fiamat el tudom vinni babaúszásra, mert imádja a vizet, de sajnos nem engedhetjük meg magunknak... :(
2009. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly szeptemberben kezdtük,akkor volt 4 hónapos,és a mai napig járunk.Hogy miért szeretjük?Először is a babánknak maximális vízbiztonsága lett.Nyáron nyaralni voltunk,és ő,16 hónaposan a medence széléről ugrált a vízbe.Ki is tud kapaszkodni,lebegni,merül stb.Sztünk az immunrendszerét is erősíti,mert 1-2 náthát leszámítva semmi baja nem volt még eddig,abból is gyógyszer nélkül gyógyult meg.Ráadásul kicsi kora óta társaságban van(és mára már nagyon jó,össze szokott csapat lettünk,pár gyerkőccel és szüleikkel össze is járunk).3 éves korig lehet járni babaúszásra,ezt mi végig fogjuk csinálni.Különben Bp.-en lakunk.
2009. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem szeretném vinni de a család igen! Persze én döntök.Ismerősnek a kislánya hüvely gyulladást kapott baba úszáson és enegm ez nagyon elriasztott.Nem lenne jó ha a pár hós kislányom is úgy járna.Kislányoknál meg van ez a veszély a kisfiúk azért mások.Ha fiam lenne lehet vinném én is!
2009. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! mi 4 hónaposak vagyunk, és szeretnénk járni, de előtte érdekelne mások véleménye is. mi vidéken lakunk, itt egy helyen van babaúszás, de még nem jártam utána, hogy mennyibe kerül. azért remélem nem túl drága...
2009. dec. 2. 19:04
 7/10 anonim ***** válasza:
islányom 3 hónapos most kezdenénk de téli szünet lesz így csak januárban kezdjük, ngyon várom, csak félek az első reakciótól, azonnal tetszik majd nei vagy szokni kell...
2009. dec. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is anyagi okok miatt nem járunk babaúszásra.

2009. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 4.válaszoló vagyok.Nálunk 2500 ft egy alkalom,egy foglalkozás 40 perc(Bp.XVI.ker.)
2009. dec. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert afiammal is jártam, lányommal is járok.

Megszeretik a babák avizet, nem fognak félni a vízben (fiamnál tapaszatltam)

Nálunk 5200ft egy hónap (Kispest) ez ált. 4 vagy 5 alakalom, attól függ hány szombat van egy hónapban.

Jártunk előtte Kőbányára, ahol 2200 ft volt egy alkalom és semmivel sem volt jobbb, sőt..

2009. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!