Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit gagyog 5 honapos babad?

Mennyit gagyog 5 honapos babad?

Figyelt kérdés

Az en fiam idaig nagyon sokat gagyogot, de az elmult 1 2 hetben nem igazan teszi. Hangos zajokra reagal, neh egy egy gagyogast de kevesebbszer. Fulevel nem volt gond de lehet vissza kellene vinnem? Jovoheten megyunk tanacsadasra akkor ra is fogok kerdezni a doktornonel de kivancsi vagyok a ti tapasztalataitokra is.

Koszonom.


2014. jan. 18. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom alig gagyogott babakorában, inkább hümmögött. Most egy éves, már a saját nyelvén haszál néhány "szót". Mama, papa, mamm (kajára), me (mese), be (általánosan, ha akar valamit). Szóval a gagyogás nincs összefüggésben a beszédfejlődéssel, és ha hangokra reagál a kicsid, akkor nem hiszem, hogy a hallásával hirtelen gond lenne. Szerintem elkezdte valami érdekelni, ami kellően leköti a figyelmét. :)
2014. jan. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3-4 hónaposan rengeteget gagyogott, aztán 5-6 hónaposan alig, de 9 hónaposan már 3 szót rendszeresen használt. Most 20 hónapos, közel 100 szavas a szókincse, kétszavas mondatokba is rendezi. Kutyabaja. :)
2014. jan. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom csak a lanyom ennyi idosen tobbet beszelt.
2014. jan. 18. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
az en babam 6 honapos, es eleg sokat gagyog foleg ha kezd unatkozni es mar nem akar egy helyben maradni. Szerintem ne aggodj, mindenki mas, van aki beszedesebb, van aki nem annyira....attol hogy egy ket hete nem annyit beszel meg nem azt jelenti hogy elfelejtett gagyogni :) tudja o majd mikor kell a hangjat hallatnia :)
2014. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!