Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 7 hónapos teljesen...

Kisfiam 7 hónapos teljesen jól fejlődik gagyog mondja hogy bababa és mamam, mászik ül és kompozik és jól eszik. Valamiért egész nap Feszeng mérges ki feszíti magát és mérges ez miért lehet? Talán az első fog lesz a bűnös?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs felpuffadva? Kakival minden rendben?
2013. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Kússzon,guruljon, másszon, és ne ültesd kompba. Majd magától ül, áll megy. Valószínű a "feszengésssel" a függőleges testtartást akarja felvenni, de nincs itt az ideje. A kúszás-gurulás-mászás NAGYON FONTOS.
2013. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát kakilt ma 1 szer aztán hát én is arra gyanakodtam ezért meg tornáztattam kakilt de utána is ezt csinálta van aki azt mondta hogy az idő.hát nem tudom de lehet a fog is mert még egy sincs.
2013. okt. 31. 20:14
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt mind csinálja mászik kúszik gurul mindent csinál van amikor a szőnyegen vagyunk játszunk van amikor a kiságyba rakom de ott egyből csimpaszkodva áll.De csak ma csinálja ezt
2013. okt. 31. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Azért csimpaszkodik, mert a függőeges jobban érdekli már. Így nem fog sokat mászni.....

2013. okt. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!