Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi idős lehet?

Szerintetek mennyi idős lehet?

Figyelt kérdés

Tud:

- a fejét stabilan tartja

Hátról-hasraéshasról-hátra fordul

-tárgyakért nyúl és megfogja őket

-lábát megfogja

-kinyomja magát 2 kezével


2014. jan. 18. 18:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
3hónapos
2014. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Az én babám 8 hónaposan csinálta ezt. Mozgás terén kicsit lemaradt. De belelendült és behozta. Mostanra beszéd terén többet tud mint az átlag. 17 hónapos.
2014. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%

Akkor én leírom azt a választ, amit hallani szeretnél:

Hú, de ügyes a babád, sokkal fejlettebb a koránál! Szerintem oszd meg a facebookon is, mert mi ismeretlenek nem tudjuk így lájkolni.

2014. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudtam! A tied biztos sokkal bugyutább:-)!
2014. jan. 19. 09:57
 15/23 anonim ***** válasza:
62%
Az en fiam, ezeket mar 3 honaposan csinalta! Akkor most verszenyezzunk! Utalom az ilyen embereket, akik allandoan osszehasonlitgatjak a gyerekeket. Nincs 2 egyforma testver, nemhogy 2 idegen gyerek, egyforma utembe fejlodjon. Ha arra vagy kivancsi mennyire van lemaradva a lanyod, akkor a google keresobe usd be a babad korat pl.4 honapos baba fejlodese es kiadja, hogy mit kell tudjon ebben a korban a babad! Ennyi, es ne itt menozzel! Szep napot!
2014. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, azt hiszem te sem teszel fel több ilyen kérdést...de remélem megnyugodtál, hogy milyen okos, ügyes, fejlett babád van...és szerintem te ne nagyon szólj be senkinek, mert azt hiszem eléggé beégtél ezzel a kérdéssel...egy-két válasz kivételével mindenkinek megvan a véleménye. Inkább foglalkoznál a gyerekeddel, mint hogy itt lógsz a gyakorin!
2014. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Ugyan miért ne tehetnék? Szerinted névtelen kérdezésnél nem mindegy, te nagyon sötét!?

Nem a kérdés nevetséges, hanem az amikor a sz*r életű anyukák itt élik ki magukat és huurogják le a másikat! Ez a szánalomra sem méltó!

Mi ez, hogy versenyezzünk? Ki pattant a pontnyi agyatokból és ezt fújjátok?:D

10 hetes volt, mikor hasról hátra fordult, nyertem:D istenem.. De tényleg!

2014. jan. 19. 10:45
 18/23 Viktoria1978 ***** válasza:
Te bolond vagy:) Ennyire unatkozol a kislanyod mellett vagy nem foglalkozik veled a ferjed, mert egy köver diszno vagy?:)) Hülyeseg versenyeztetni a babakat. Az en kisfiam 3 honaposan mar oda-vissza forgott, par hetesen mar mosolygott, de ez mind az Ö ügyessegenek tulajdonithato. Nem kell azt jatszani, mint az oviban a gyerekek, hogy az enyem szebb es jobb a tied meg csunya es nem tud semmit.
2014. jan. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a Kérdező feltett egy kérdést, és arra várt választ. Mindegyik magába nézhet, a kérdező is, hogy leáll velük vitatkozni.


Miért kell mindenkiben a rosszat keresni? Csupán egy kérdés miatt? Ti is ugyan olyanok vagytok, mint amit leírtok! Szégyen, hogy anyukák mit csinálnak! A kötözködés az megy, de más semmi.

Komolyan mondom, ezért rossz ez az oldal. Mindig kötekedés, egy kérdés miatt!


Nem a kérdező védem, de szerintem amit az utolsó írt, túl megy minden határon.

Szerintem meg azzal van a gond, aki egy KÉRDÉSEN FELFÚVÓDIK MINT EGY PULYKA és dühöng! A kérdezőnek igazat adok, tegyen fel olyan kérdést amit szeretne, ha nem tetszik mit kell választ adni?


Kérdező: a fiam ezeket a dolgokat 3-4 hónaposan csinálta. Telhesen normális a korához!

2014. jan. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet akármilyen ügyes a gyereked, ha szegénynek ilyen hülye anyja van...aki most is ide írogat, ahelyett, hogy a kicsivel foglalkozna. És mielőtt támadnál, te sötét, nekem még nincs gyerekem. De ha megszületik, nem itt fogom várni a véleményeket, hogy milyen ügyes vagy épp nem ügyes a korához képest.
2014. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!