Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van a gyerekeken a kikapcs...

Hol van a gyerekeken a kikapcsológomb?

Figyelt kérdés

Néha már annyira sok belőlük estére...

:-)))


2009. dec. 2. 20:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találtam még meg! Ráadásul már a garancia is lejárt, vissza sem vihetem a kórházba...! :D
2009. dec. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
hát ez nagy :D szakadok, te... :D
2009. dec. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

:-)

Én mondjuk visszavinni nem akarom, sőt, jön a következő is, de néha kikapcsolnám kicsit.)

2009. dec. 2. 20:15
 4/33 anonim ***** válasza:
11%
ez a felelősségvállalás... ameddig nem vagy erre kész, ne szülj gyereket
2009. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
22%
ott van, hátul. egy fakanállal könnyebben tudod kezelni....
2009. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez édes ez a kérdés és nagyon jóó!

Nálunk nap mint nap kéne az a kikapcsológomb mert amikor kegyetlenül belelendül a kisfiam fuuuu hát akkor állítsa le akinek 6 anyja van!!

Üdv Nikol egy 16 hós baba anyucija

2009. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
automata rugó van beléjük építve, nem kikapcsolhatóak:)Próbáltak a tudósok rájönni, de megállapították, hogy a duracell nyuszit simán leverik :D
2009. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kispárna,takaró,esti mese.Reggelig nyugi lesz,remélhetőleg.
2009. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
68%
Már bocsika kedves igen durcás remélem nem édesanya,de ezt a fakanalas témát hogy is érted??? 20.17 -es
2009. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%

Az első 20:17-esnek: te talán tudtad, mire is vállalkozol, amikor úgy gondoltad, babát szeretnél? Mert nekem minden vágyam az volt, lett is egyszerre három, vállaltam őket, de fogalmam sem volt, hogy milyen lesz! De szerintem ha egy lett volna, se tudtam volna, mert előtte még nem volt, és ha a családban másnak van, azt nem lehet azzal összehasonlítani, hogy neked van.


Egyébként én is nagyon keresem a kikapcs gombot rajtuk, de sehol sem találom. Bár egy használati útmutatóval is megelégednék, de azt sajna nem szültem hozzájuk. (vagy az orvos rontott el valamit? :D )

Ja, és ők még csak 5 hónaposak, mi lesz ha már 5 évesek lesznek? (akkor már jöhet a fakanál? :D )

2009. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!