Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol van a gyerekeken a kikapcs...

Hol van a gyerekeken a kikapcsológomb?

Figyelt kérdés

Néha már annyira sok belőlük estére...

:-)))


2009. dec. 2. 20:11
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%
És az emberiség csak keresi, kutatja a perpetum mobile-t. Pedig itt vannak!!!!!!
2009. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%
ja elnézést én a második 20.17 irtam
2009. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
0%
Védekezni sokkal egyszerűbb és okosabb! Vegyél ki a kölcsönzőből, azt vissza lehet vinni. De ha más nem hát tényleg ott a fakanál. :D
2009. dec. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Jól van, néha engem is kikapcsolt a fakanál, vagy legalábbis lelassított annó...:-)) Igaz már nagyobbacska voltam...

Nem vita, és nem felelősségvállalás, csak egy vicces kérdés. Nekem ne mondja egy anya se, hogy nem volt soha olyan, hogy na most már sok...

ÉDes 18 hósom van, és egy 27 hós pocaklakóm, és hát néha sok reggeltől estig...

2009. dec. 2. 20:23
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

Hát elhiszem hogy néha sok nekem a saját 15 hósomtól kapok agyrémet!

Na de irigyellek hogy lesz még egy ,inkább nekem is lenne még egy babám de sajna nem lesz!!!

üdv

2009. dec. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
érdekes ez, én annyira akartam a lányomat hogy végtelen türelmem lett, magam is meglepődöm néha, mondja is a férjem hogy nem semmi, ő viszont néha kikapcsolná :D amikor pont a film közbe sikitozik amit megszeretne nézni, pedig még csak 8 hós. mi lesz ha folyton beszél :D
2009. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha túlpörög a lurkó, puff egyet a kikapcsológombra! :9

Másik: hangvezérlés: CSSÖÖÖÖÖNDDDDDDD!!!!!!!!!

ESSZIKK! ALSZIKK!


Van azokon, csak nem is akarjátok ti igazából kikapcsolni :)


Apám annó egyet mordult(nagyon ritkán) s egy másodperc alatt síri csönd lett. Érdekes, az unokák körében is. Vicces tata amúgy.20 év alatt egy pofont bírt lekeverni, azt is jogosan.


Igazából szuperek, - a gyerekek _csak bámuljuk őket :)

Büszkék vagyunk :)

2009. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, de nagy izgalmadban nem hordtad egy picit túl a 27 hós babódat??? :-))))))
2009. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%
Sehol. De ha néha lepasszolod a nagyinak te kikapcsolhatsz. És mindenki boldog...:-)
2009. dec. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Végtelen türelmű 20:27-es!

KÉREK SZÉPEN BELŐLE!!!!!!!

Hármasikres

2009. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!