Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hós babám, tápis+ételsűírítő...

3 hós babám, tápis+ételsűírítő+espumisan cseppet kap, de amióta a Nutrition sűrítőt kapja (bukás ellen, ami használt is) azóta fel van fújódva. Szerintetek mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ugyanígy voltunk, igaz használt neki a nutriton de mindig fájt tőle a hasa. Én úgy oldottam meg, hogy ki kísérleteztem, hogy annyi sűrítőt raktam a kajájába amitől nem fújódott fel annyira de még használt is a bukások ellen. És idővel egyre kevesebbet raktam a tápszerbe és szépen lassan elhagytuk. Mikor már nem adtam neki úgy oldottam meg hogy 20-30 ml-ként büfiztettem így ha bukott is nem jött ki belőle minden. Remélem tudtam segíteni!
2009. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2009. dec. 4. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!