Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 2 hónapos lesz a...

Lassan 2 hónapos lesz a picibabám, de még mindig nem érzem magam anyának. Lehet, hogy ez a koromnak is köszönhető (20 éves) Ti hogyan szoktatok bele a babázásba?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
53%
10. Na ezzel már érdemes szakemberhez fordulni. Vedd észre, amit mondtál.
2014. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 voltam nálunk becsúszott baba volt őszintén úgy igazán 1 éves kora körül éreztem,hogy az én gyerekem.Sajna az első 3 hónapban depressziós voltam nagyon,aztán túl lettem rajta,de hosszú idő volt mire anyukának éreztem magam,persze sokat szeretgettem,gondoskodtam róla,foglalkoztam vele,de inkább olyan volt az elején,mint egy öcsike.Amúgy nyugi most 24 vagyok nem vagyok az a tipikus anyuka,de szeretem a fiam és ez a lényeg.
2014. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
bocsi elküldte,már lassan 3éves nincs rózsaszín köd sosem volt,nem vagyok szerelme sem a gyerekembe,de nem hiszem,hogy ez baj
2014. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 19 hónapos. Nem kell szerelmesnek lenni a gyerekbe,én sem vagyok az. Ez azért nem úgy működik, hogy megszületik a gyerek és puff, már el is önt az anyaság érzése. Ez egy folyamat, 2 hónap még nem sok idő. A 10-es válasza viszont megdöbbentő volt a számomra.
2014. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!