Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy egész nap ordít?

Normális, hogy egész nap ordít?

Figyelt kérdés

Nincs gyerekem, így nem vagyok túl jártas a témában, de leszögezném, szeretem a gyerekeket, és tolerálni is tudok.

Viszont az szerintem nem normális állapot, hogy a szomszédban lévő kb 13 hónapod kislányt napjában 6x hallom teli torokból ordítani. Hol valós sírás, hol hisztis erőlködés, de teli torokból.

Eleinte nem zavart, mondván, kisgyerek, nyűgös, biztos fája hasa, vagy jön a foga, de ez szerintem sok. Vagy tényleg baja van, de akkor már rég orvos kellett volna vinni, vagy nem foglalkozik vele senki (el tudom képzelni).

Jó a logikám, vagy normális, hogy ennyit bömböl?



2014. jan. 21. 12:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Egész nap 6*? Az nem sok. Vagy 4-től 8-ig? Így már zavaró lehet. Az sem mindegy mennyi ideig tart. Ha pár perc után megvigasztalják, akkor nagy gond nem lehet. Az enyém pl mindig ordít ha kikerülök a látóteréből.
2014. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 5 hónapja ordít szinte megállás nélkül. Pedig foglalkozok vele és teljesen egészséges. A nagy is ilyen volt. 13 hónaposan még simán átordította a napot ha olyanja volt, de 6X minimum sírt valamiért. Szívemet-lelkelmet kiteszem értük. Vannak ilyen gyerekek és unom azt hogy vannak nagyon okos emberek akik szerint ez a szülő hibája.
2014. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én szomszédom 4 után van itthon, ezért most direkt számoltam.

1-szépen játszott a kicsi, ezért gyorsan kiosontam pisilni. Persze ahogy leültem egyből rákezdte. 1,5 percig szólt teli torokból

2- pelenkázás-most ez is sírva ment, mert halaszthatatlan pakolnivalója lett volna helyette. Így lassabban megy az öltözés is kb 2 percig visított, mint akit nyúznak

3- a járókába tettem, amíg megmelegítettem a teáját - kb 1,5 perc

4- ki akarta pakolni a szemetest, amit nem engedtem és csak fél perc után tudtam elterelni a figyelmét, addig ordított.

5- megint ki akarta pakolni a szemetest, ezért beraktam a járókába. 1-1,5 perc alatt találtam neki olyan játékot, ami leköti, addig sírt.

6- mindig sír, amikor kiveszem a fürdővízből, mert még maradni akar, de semmi nem elég

+ ráadásként éjszaka 2*-3* sírva ébred

Nem tartom magam szar anyának, nem igaz, hogy nem foglalkozok vele, mégis sírós.

A szomszédomban egy gyermektelen 50-es pár lakik, mégis jóban vagyunk.

2014. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!