Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fogadja el a cumisüveget...

Nem fogadja el a cumisüveget /a cumit se/ ha pohárból itatom akkor ordít!? 3 hetes baba

Figyelt kérdés
pedig fontos lenne hogy elfogadja mert én februárba megyek vizsgázni és addig párom marad itthon a kicsivel de nem fogadja el se a cumisüveget se a pohárból itatást mit tegyek?ötletek?

2014. jan. 21. 18:31
 1/8 Jégtánc ***** válasza:
Kitartás ,türelem.Februárig még nagyon sok idő van.
2014. jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Váltsatok cumit! Az én kislányom csak és kizárólag egy félét hajlandó a szájába venni, a többit mind kiköpi. A szilikonosak (átlátszók) egyáltalán nem tetszettek neki. Én is nagyon izgultam emiatt, mert decemberben, januárban nekem is sok vizsgám volt és a férjem maradt itthon . Nagyon féltem, hogy nem fogja tudni megetetni.
2014. jan. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
próbáltuk a fogszabályzósat a hagyományosat de egyiket sem fogadja el. ahogy a szájához ér és megérzi hogy nem cici azonnal köpi ki
2014. jan. 21. 18:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne Te add neki. Ő tudja, hogy tőled ennél jobb is telik, hiszen anyaszagod, anyahangod van.. Már az etetéshez is apa vegye ki a kiságyból, és lehetőleg a hangodat se hallja.Te maradj addig a másik szobában.
2014. jan. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
megfogjuk próbálni:) köszönöm:) csak aggódok hogy mi lesz ha nem fogja így sem elfogadni:/ vizsgázni nem tudom magammal vinni
2014. jan. 21. 19:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Én magammal vittem vizsgázni. Megszoptattam mielőtt bementem, és vizsga alatt anyukám sétálgatott vele. Igaz, csak egy 2,5 órás vizsga volt. Egyébként én is azt javaslom, hogy apuka próbálja cumiból etetni.
2014. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos nem tudom mennyi idő lesz a vizsga így célszerűbb lenne ha apuka marad itthon addig vele csak hát nem nagyon akar semmit elfogadni ami nem cici és február már nincs olyan messze
2014. jan. 21. 19:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik cumisüveget! Kisfiam eleinte nem skart inni az Avent-esböl, csak a Mam-osból.
2014. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!