Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes baba, ha nem fogadja...

Anyatejes baba, ha nem fogadja el a cumisüveget, miből fog folyadékot inni?

Figyelt kérdés
4 hónapos.Csak cici kell neki. De ha majd hozzátáplálom, akkor adnék neki egy kis vizet, vagy ha nem vagyunk itthon és szomjas nem biztos hogy elő tudom kapni a cicit, egyszerűbb lenne cumisüvegből megitatni. Most ezért nem tudok elmenni sokáig itthonról mert 2 óránként eszik, de ha cumisüveg lenne később.... Vafy miből adhatok még neki inni?

2013. febr. 8. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kávés pohárból tud inni.
2013. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pohárból. Nem fogadta el se a cumisüveget, se a csőrös itatópoharat. Pohárból viszont szépen ivott. Előnye volt még, hogy 9 hónaposan már egyedül poharazott, csak a kezébe kellett adni és kész.
2013. febr. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Régen a kisöcsém volt olyan, hogy egyáltalán nem fogadta el a cumisüveget. Maradt a csőrös pohár és a kanalazás. Hamar megtanulta használni a poharat.
2013. febr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapos, mivel elutasított minden kanalazós dolgot és kaját eddig, és éjjel 1,5 óránként kelt, azért este fürdés előtt kap Sinemilt cumisüvegből: csak a Tommee Tippee típust fogadja el, az olyan, mint a cici. Vizet csőrös pohárból adok neki: 2-3 alkalommal odaadom neki "játszani" jön a foga, tehát rágja és így jön belőle a víz :)
2013. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)!
2013. febr. 8. 08:39
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg párszor a lefejt tejet cumisüvegből adni,ha nagyon szeretnéd,hogy abból igyon.Amúgy a Tommee Tippee cici alakú cumisüvegéről jókat hallottam,nekünk a MAM anti colic üvege vált be.
2013. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám sem akarja ismerni a cumisüveget. Ezért 3,5 hónaposan ivott kávéspohárbol. De meguntam mert kapkodta összevissza és a nyakába ömlött mindig. Én vettem a százasban csőröspoharat és abbol nagyon szépen iszik. Nem valami márkás de a célnak nagyon is megfelel.
2013. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az anyatej folyadék

miért akarsz még inni adni mellé?


csőrös pohár

sima pohár

2013. febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem most akarok neki adni, majd ha már hozzátpálálok. És ha majd elmegyünk valahova akkor ne keljen előkapdosni a cicit ha csak szomjas, de ezt leírtam már. Azért köszi :)!
2013. febr. 8. 10:45
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem fogadja el az üveget, nem baj. Az én kisfiam is 6 hós koráig csak cicizett. Egyszer el kellett menjek orvoshoz, lefejtem a tejet neki, de ökölődött a cumisüvegtől. Meg a cumitól is.

Csőrös itatópohárból ivott egész a múlt hónapig, 10 hónapos koráig. Aztán elkezdtem egyszerűen pohárból itatni, és 1 hét után már nem is folyt mellé semmi, csak ha bohóckodni kezd. Rájöttem, hogy ezt hamarabb is megléphettem volna, a csőrös pohár igazán nekem volt kényelmes. Ha megyünk valahova, még a csőrös poharat viszem, aztán leveszem a tetejét. Majd később beszerzünk egy sima poharat szerintem, aminek van teteje.

2013. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!