Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassátok le babátok...

Hogyan szoktassátok le babátokat az éjszakai óránkénti tápszer nassolásról?

Figyelt kérdés

A babám ha felébred éjszaka, volt mikor óránként akkor semmi mással nem nyugodott le csak ha adtam neki tápszert.

Szerintetek mi ilyenkor a teendő?

Mert már észre vettem hogy ha felébred még ha nem is éhes várja a megszokott tápszert minden ébredés után.



2014. jan. 22. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

próbáld ki a vizet. az talán nem olyan fincsi, hogy érdemes legyen kérni.

de csak akkor ha már nagyobb a babád! ha még picike, akkor óránként is adj neki enni, lehet növekedési ugrása van

2014. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

4 hónapos és 8 kg , a vizet nem issza meg fulldoklik tőle és még ki is megy az álom a szeméből.

Ma készítettem neki teát és tettem bele egy kevés cukrot így megitta.

Cukor nélkül nem.

Én arra gondolok hogy szomjúságra is csak tápszert enne.

2014. jan. 22. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk születése óta (illetve 2 hetes korától), nincsen éjszakai evészet.

Most lassan 4 hónapos és tudja, az éjszaka az alvás;)

Egyszerűen jól megetetem mindig lefekvés előtt 160-170ml. Este 10-től reggel 6-7ig alvás, fel kel eszik, azonnal visszaalszik és 9-kor kel.

Lehet kegyetlennek tűnik, de hidd el nem vékony a kislányom, egészséges jó alvó és nagyon gyorsan fejlődik.

5600gramm 63cm

2014. jan. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De én hiába etetném jól meg egszerűen ha nem fér neki nem eszi meg forul ki a tápszer a szájából olyankor, ha sokat ha keveset adok neki mindig automatán maximum 3 óránként ébred.

És nem alszik vissza a cumival csupán.

Örülök hogy egyántalán megalszik a kiságyában mert eddig éjjel nappal csak babakocsiban volt hajlandó elaludni, aztán jött egy hirtelen fordulat és el aludt ott is volt mikor egyedül cumika nélkül éjjel.

2014. jan. 23. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!