Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici babás anyukák, Milupa...

Pici babás anyukák, Milupa fermentált tápszer mellé adtok valami puffadás gátlót (Infacol, Gripe water stb. )?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a 6 hetes babám azért szenved-e, mert kap Infacolt, vagy azért mert tényleg a puffadás miatt fáj a hasa.

Mik a tapasztalatok?


2014. jan. 9. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Elolvastad te a tápszer dobozát? Mert hogy ez a tàpszer pont puffadàs, székrekedés ellen javasolt. Nem is értem minek mellé az Infacol? Gyerekorvos vagy védőnő mit javasolt?
2014. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kérd ki az orvos véleményét, attól hogy fermentált még fájhat a pocija,

az én lányom is ilyet kap most 3 hónapos,

eleinte neki is fájt egy kicsit,

igaz én nem adtam neki semmit nem volt vészes annyira így nem akartam gyógyszerrel tömni, de ha a tápszer ellenére fáj a pocija, akkor természetesen lehet neki adni.

2014. jan. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én adtam, amíg szükséges volt.
2014. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az Infacolt használtam eleinte, és semmit nem használt! Utánna kipróbáltam az espuisan cseppet, azóta minden rendben van, nyugodt kisbaba! Szerintem próbáld ki, mert változó, hogy kinél melyik hat!
2014. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A gyerekorvosom eleinte nem is akarta ezt a tápszert, erőltette a Milumil HA 1-et, amitől aztán tényleg sírás volt éjjel és nappal.

Tudom, hogy puffadásra van, kedves első válaszoló, de korábbi rém napok és rém éjszakák után nehéz elhinnem, hogy Infacol és egyebek nélkül is működik.

Tesztelem a gyereket, de szerettem volna tudni a tapasztalatokat, mert sajnos a védőnőm egy fabatkát sem ér és a gyerekorvos se látott el tanácsokkal.


Mindenki másnak nagyon köszönöm!!

2014. jan. 10. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!