Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszerváltásra hogy reagált...

Tápszerváltásra hogy reagált a babátok? Hogy váltottatok, egyből az újra, vagy kezdetben felváltva?

Figyelt kérdés
Szeretném ha leìrnátok ki miért és mire váltott.Babám 9 hònapos,Bebát eszik és mivel fogzás van,legtöbbször csak a tápszert eszi,hiába adnék mást.viszont ez a beba nem túl olcsò,ezért gondoltam egy olcsòbbra.csak nem tudom be merjem e vàllalni,nehogy baja legyen.volt már ìgy vki???
2014. jan. 23. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi Milumilról váltottunk Bebára, amikor másfél hónapos volt, mert a Beba jobb az emésztésének. (Árban nagyjából ugyanannyi.) Amikor elfogyott a régi, egyből adtam az újat. Kb. egy hétig nem volt kakája, egyébként nem volt gond. Most 7 hónapos.
2014. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan tejallergia miatt kellett váltani, de leírom, hogyan ment. Először Milumil HA startot kapott, arra allergiás lett, jött a Pepti, ezt simán fogadta, egyik napról a másikra kellett elhagyni. A pepti mellett sem szűnt az allergia, ezért szintén egyik napról a másikra váltottunk (muszáj volt, véres hasmenéssel járt neki, szóval abszolút elvágólagosan kellett váltani), simán vette a Neocatet, pedig egyik rosszabb ízű, mint a másik. Aztán 11 hónapos korában el kellett volna hagyni a Neocatet, mert csak egy éves korig lehet kapni, de akkor már semmilyen más tápszert nem volt hajlandó megenni, öklendezett tőle, annyira nem ízlett neki. Piciként 4-6 hetesen simán váltott, nem érdekelte, de nagyobb korában nem fogadott el mást, csak a jól beváltat. Ezért aztán 1 éves korától tápszert sem kap, mert amit ehetne, nem eszi, a többit pedig az allergia miatt nem kaphatja.
2014. jan. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat.
2014. jan. 27. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!