Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? Keressek másik orvost?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos. 2 hétvégén csipásodott a jobb szeme, kaptunk rá szemcseppet. (tobrex) elmúlt neki. Majd 2 hónaposan ismét visszajött, akkor a doki elküldött szemészhez ahol kimosták neki. Gyönyörű lett a jobb szeme. De kb 2 hete a bal csipásodott neki. A doki azt mondta mindkét szemét átmosták, akkor mért csipásodott be a másik? Azt mondta telefonba ha nem múlik el 1 hónapon belül vigyük vissza. Tikeresnétek másik szemészeti, vagy ugyanahhoz visszavinnétek? Kks
2014. jan. 24. 09:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és kamillázzuk is neki. Nem sokszor.
2014. jan. 24. 09:52
 2/13 anonim ***** válasza:

Mármint hogy akkor várnál egy hónapot és ugyanoda vinnéd, vagy keresnél magánt és elvinnéd mondjuk egy héten belül?

Mert én az utóbbit választanám, nem hiszem, hogy várnék egy hónapot....

2014. jan. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Keresnek egy másik dokit...

Nekünk azt tanácsolta a gyerekdoki, hogy masszirozzuk a szemet, az orra felőli résztol (van ott egy godrocske) óvatosan az orra mellett lefelé, ez segít a pangó könnynek kicsit. Hátha nektek is segít egy kicsit, amíg vissza nem mentek

2014. jan. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen várnánk és ugyanoda vinnénk vissza de én is a magándokira gondoltam.
2014. jan. 24. 10:15
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nővéreméknek is ilyen volt a keresztfiam és a könnycsatornáját felszúrták... :S marha brutálisan hangzik, de neki helyre jött!

Nem keresnék egészségügyben! Ha viszem valahova akkor csak magánt!

2014. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hmmm, a nagylányommal volt ilyen problémánk. Felesleges magándokihoz vinned és fizetni érte, ugyanis az átmosástól nem biztos, hogy azonnal megszűnik a probléma. Mi vidékiek vagyunk a közeli kórházba vittük ahol havonta 1x átmosták neki, semmi eredmény nem volt. Felküldtek Pestre a Tömő utcai Szemészeti Klinikára, ott volt amikor szondázták volt amikor átmosták neki. Olyan szemcseppeket írtak fel, amit nálunk vidéken nem is tudtunk beszerezni csak Pesten. Havonta 1x kellett mennünk és ez tartott egészen 1 éves koráig! Akkor csináltak egy átmosás, és megszűnt a csipásodás. Végre..mert már igen csak aggasztó volt. Szóval, havonta kell menni.
2014. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát bízok benne nem kell 1 évig hordani orvoshoz. És a következő kezelés segíteni fog. Köszönöm.
2014. jan. 24. 11:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Az én babámnak is születése óta könnyezett az egyik szeme, hol jobban, hol kevésbé... sokat olvastam utána, és úgy döntöttem, kivárok, hátha kinövi, mert nem akarom kitenni a könnycsatorna átmosásnak, sajnálom. Most 5 hónapos, egy hónapja szinte semmi ( kop-kop-kop), úgyhogy remélem megússzuk.

Ha nem könnyezik nagyon, és nincs ôsszeragadva a szeme, neked is ajánlom, nekem egyébként a gyerekdoki mondta.

2014. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos már annyira rossz hogy van mikor alig tudja kinyitni a szemét.
2014. jan. 24. 13:39
 10/13 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, elfelejtettem írni, hogy masszírozni nekünk is kellett. Gyógyuljatok meg hamar!:) A kamillázásnál ugye kintről befelé törlöd?
2014. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!