Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyógyulás után holnap bölcsibe...

Gyógyulás után holnap bölcsibe vissza. Bent iszonyat beteg másik gyerek. Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy csoportba hordjuk kisfiainkat és ma adta az infót, hogy egy testvérpár iszonyat beteg, köhögnek mint a fene és ömlik az orrukból a zöld takony.


Gondozónők szóltak az anyukának, hogy legyen kedves orvoshoz elvinni, mert betegek. Erre a válasza: oké elvihetem, de garantálom, holnapra itt az orvosi igazolás, hogy egészségesek és közösségbe járhatnak...


Na én most mit csináljak szerintetek? 3 napja már azért tartom itthon a kisfiam, hogy megerősödjön, nehogy elkapjon valamit, de effektíve már nem beteg. Erre beviszem és amilyen kis érzékeny (szeptemberben a 21-ből összesen 7 napot volt bent, a többit itthon betegen), hétvégére megint beteg lesz.


Mit lehet ilyenkor tenni? Az a minimum, hogy holnap megnézem magamnak a gyerekeket és ha tényleg ilyen rossz a helyzet, beszélek a bölcsivezetővel. De állítólag azt mondta erre, hogy sajnos ez az anyuka ilyen, ezzel nem tudnak mit csinálni. ez tényleg így van? El kell tűrni, hogy más totál betegen ott tartsa a gyereket és ezzel a többit, illetve a többi családját is folyamatosan beköpje??? Én meg folyton itthon szívok szegénykémmel.....


2010. okt. 6. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ebbe mi is belecsöppentünk. Ez ment egész télen, tavasszal javul a helyzet. Mindig olt valami, 2 hetente vittem az orvoshoz. A kedves szülők még kötőhártya gyulladással se tartották otthon a gyermeket, íg persze minden gyerek beteg lett.

Először beszélj a vezetővel, ha nem tud érdemben lépni, keresd fel a gyermekorvost, jelentsd neki, hogy melyik két gyermek z, akik folyamatosan betegen fertőzik a többi gyermeket. Ha az orvos sem lép semmit, akkor fordulj a helyi ÁNTSZ-hez!

Megértelek, mert te vagy az a szülő, aki megfelelő gondossággal ellátja a gyermekét, ha beteg gyógyítja! Szegény beteg bölcsi gyerekek pedig sosem gyógyulnak meg, ,mert a szülő ott hagyja őket, nem pedig kezeli a betegséget. Ez sajnos nekik is rossz, a szülő pedig nem foglalkozik vele!

2010. okt. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

ne is mondd... mi emiatt isszuk a flavin7-et, ami méregdrága, hogy ne kapjuk el a bacikat... Így megúsztuk eddig (lekopogom), de sajnos nagyon sok szülő így csinálja, és sajnos az orvosok is partnerek ebben.

lehet érdemes lenne megvárnod ezt a hetet, hátha kigyógyulnak a benti gyerekek is a betegségből és jövőhéten már nem lesz probléma. Azért szerintem valami immunerősítő vitamint érdemes szedni. (béres cseppet vagy valamilyen multivitamint, aloe verát, flavint, flavont vagy valamit).

2010. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!