Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan aki hordja a...

Van itt olyan aki hordja a babáját babaúszásra?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom és szeretném kipróbálni vele a babaúszást mert imád pancsolni de félek hogy ilyenkor megfázik pedig télen ez egy jó program lenne neki!Szerintetek merjem télen elvinni vagy ne?
2014. jan. 24. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 3 hós a kislányom. Én ebben a hónapban szerettem volna vinni de a szeme végett még nem engedik.

Lehet vinni nyugodtan, ha utána jól meg van törölve és fel van költöztették nyugodtan.

2014. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első fiunkat 4 hónapos korától kb. 1,5 éves koráig vittük, egyszer sem fázott meg ott. Amikor levetkőztettük, akkor még száraz volt és néhány perc múlva mentünk a vízbe. A vízben mozognia kell, az a lényege és mivel általában 30 fok körüli a hőmérséklet, így a vízben megint nem fázhat. Úszás után zuhany, bebugyoláltuk törcsibe, alaposan megtöröltük és fel is öltöztettük. A haját hajszárítóval is megszárítottuk (nagy haja volt). Általában mire kiértünk az ajtóig, addigra már teljesen megszáradt, tehát nem még csak nedves sem volt, míg az autóig értünk. De olyan is volt, hogy pancsi után az aulában még ettünk egy szendvicset és akkor az alatt a negyed óra alatt is száradt még. Szóval simán kivitelezhető volt a dolog. :) Szerintem próbáld ki nyugodtan, mi már a második gyerkőccel járunk, nagyon élvezik mindketten! Tényleg jó program, még ha mi nem is kimondottan úszni tanítottuk meg a fiúkat, nem követtük mindenáron a "tanmenetet", de remek családi szórakozás.
2014. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi már 3 hónapja járunk a 8 hónapos lányommal és eddig (lekopogom) nem fázott meg. Jól fel kell öltöztetni utána be a kocsiba és semmi baj nem lesz. Én csak ajánlani tudom mert sokat segített nekünk a mozgásfejlődésben. Az oktató azt mondta, hogy ilyenkor érdemes annak a szülőnek bemenni a vízbe akivel kevesebbet van, így apuka megy be vele. 2 törölközőt szoktunk vinni neki, az egyik amibe becsavarjuk amikor kivesszük a vízből de ez teljesen vizes lesz a ruhájától, a másikba tudjuk igazán megtörölgetni. Az esti fürdő után bekenem a testét testápolóval a biztonság kedvéért. Remélem segítettem!
2014. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 11 hetes és holnap megyünk az első úszásra. Egy percig sem gondoltam arra, hogy megfázik. Megszárítom és jól beöltöztetem és kész.
2014. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,utánna fogok járni hogy hová lehet itt vinni és milyenek a körülmények!Remélem fertőzést sem fog összeszedni mert ez az ami még visszatart egy kicsit!

További szép napot mindenkinek és jó pancsolást!

2014. jan. 24. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!