Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babájának is volt már...

Más babájának is volt már vírus kiütése?

Figyelt kérdés
A kisfiam 7végén beteg volt, plusz fogzik is. Ma reggelre az egész teste kiütéses lett. Elvittük dokinőhöz aki azt mondta hogy víruskiütés és semmi teendő nincs vele, pár napon belül elmúlik.Tényleg el fog múlni?Másnak is elmúlt?
2014. jan. 24. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
az lányomnak is volt. Mi adtuk neki a fenistil cseppeket, és valóban el is múlik. Tényleg nincs semmi teendő. Valaki calcimuscot is ad ilyenkor (remélem jól írom a nevét, bocs, ha nem)
2014. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagylányomnak voltak egyszer pici pöttyök az egész testén, elmúlt pár nap alatt magától. A kisfiamnak meg hólyagos kiütések lettek a kezén és a lábán. Azt hintőporozni kellett hogy leszáradjon.
2014. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek 5 hónaposan volt ilyen, a doktornő azt mondta, nincs semmi teendő, csak szoptassam továbbra is. Pár nap alatt elmúlt.
2014. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak többször is volt, 2-3 nap alatt nyomtalanul elmúlt.
2014. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt, ha kb. 3 napig lázas volt, akkor attól van (nálunk volt 3 napos láz), ha meg nem, akkor is lehet vírustól, mi is fenistilt adtunk rá, de elvileg magától is múlik.
2014. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat :) Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2014. jan. 24. 16:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is volt 3-szor. Neki Fenistil cseppet írtak fel, semmi mást. Pár nap alatt elmúlt neki.Én mindig beparáztam, azt hittem gyógyszerallergia. Orvostól tudom, hogy könnyű összekeverni a víruskiütéssel laikusként, de tudni kell, hogy a gyógyszerallergia, a bőrből kiemelkedő kiütésekkel jár.Ne aggódj, elmúlik, mihelyt a vírus kiürül a szervezetéből. Itass vele sok folyadékot, ilyenkor sokat használ.
2014. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!