Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyasos virus 4 napos csecsem...

Hanyasos virus 4 napos csecsemo mellett?

Figyelt kérdés
6 eves nagy lanyom az este telehanyta fogmosaskor a csapot. Az oviban penteken tobben is hanytak, viszont a 4 eves lanyom, aki szinten odajar, jol van. Kedden szuletett kistesojuk, akivel oenteken jottunk haza. Tudom, hogy az anyatej vedi, meg szelloztessek, fertotlenitsek, gyakran csereljek keztorlot, de van egyeb hasznos tanacs, hogy megovjam a picit? Nagyon kicsi meg egy virusos fertozeshez... Koszi elore is.

2013. dec. 15. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kézfertőtlenítő folyamatosan. Az anyatej nem véd mindentől.
2013. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Clara sept van alapbol most kezmosonak, mindegyik szuletesenel ezt hasznaltuk. Most atmostam mindent domestosszal, felmostam, a pizsi es a torolkozok mosasban 90 fokon, attoroltem a kapcsolokat domestos kendovel es jol kiszellzotettem. Tudom, hogy az anyatej nem ved minden ellen, azt csak peldanak irtam, hogy ezeken kivul van-e valami hasznos tipp.
2013. dec. 15. 21:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennél többet nem tudsz tenni. Elkülöníteni nem tudod őket, mást nem lehet tenni. Az én lányom már "nagy" volt, 2,5 hónapos mikor mielkaptuk, szájvédőt használtunkm és azt amit te is írtál, nem kapta el. A dokinénink anno azt mondta,ha egyszer is hányna irány az ügyelet, szerencsére erre nem került sor.
2013. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

Semmi ellen nem véd az anyatej!

Nálunk is hozza haza a nagy az Oviból a sok betegséget, s a pici rendre el is kapja...

Próbáld meg külön szobában tartani a picit, szellőztess sokat!

2013. dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokat szamit az anyatej, hidd el. :-) Rengeteg dologtol ved. A virusokkal viszont az a helyzet, hogy nem igazan van ellenuk vedekezes. Egyaltalan nem biztos hogy a pici elkapja, de ha igy is tortenne, keresd fel a haziorvost es biztosan lehet kezdeni valamit hogy ne legyen belole nagyobb gond. Kivanom hogy megussza a picurka! ( Elnezest az ekezetek miatt, de kenytelen voltam atvaltani a telefonon angol nyelvre, az ekezeteket telefonrol nem tamogatja ez az oldal. )
2013. dec. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennél többet nem tudsz tenni!

De az anyatej is védi őt, abban is bízhatsz. Én október elején jöttem haza a babámmal, azóta a két nagynál mindig van vmi, nátha, torokfájás, köhögés.., a pici nincs elkülönítve, fertőtleníteni sem szoktam, csak az alap tisztaság van, és szerencsére még semmit nem kapott el tőlük. Mondjuk a hányástól én is jobban félnék...

2013. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valszokat, bizunk a szerencseben es az anyatejben:) kozben eszembe jutott, hogy van egy philips egonk, ami fertotleniti a levegot, de csak akkor szabad hasznalni, ha nem vagyunk a szivaban, mert kotohartya gyulladast okoz. Igy nappal a gyerekszobaban, ejjel meg a foldszinti nappaliban van bedugva, hatha. A kozepso lanyom ma 39,5 fokos lazat produkalt este es csupa takony. Off: a ferjem szerint meg kene nyugodnom, mert idegbeteg gyerekeket fogok nevelni...kozben en meg tok buszke vagyok magamra, hogy milyen jol tartom magam es fo a pozitiv hozzaallas. Hat nem egyforman latjuk a vilagot :(( (engem nem zavar az ekezet hianya amugy, az enyemen en kapcsoltam ki mert hulyesegeket irtam vele)
2013. dec. 16. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!