Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki beoltatta mar H1N1 ellen 1-3 ev kozotti kisgyermeket? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
En gondolkozom rajta, de aggodom is: meg csak 13 honapos. Legyszi csak olyan irjon, akire vonatkozik a kerdesem, mert nem szeretnek vitat szitani, hogy oltassunk-e vagy sem, egyszeruen a tapasztalatok erdekelnek azoknal, akik tul vannak ezen.
2009. dec. 4. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. A lányom vasárnap lesz egy éves, és kedden megyünk oltatni. Novemberben már szerettem volna, de a doktornő nem adta be neki, mondván, nincs még egy éves.
2009. dec. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Es nalatok az orvos javasolta? Hol elsz?


Nekem Dr Kulcsar Andrea (Laszlo Korhaz) javasolta, de a haziorvos nagyon nem...igy nehez dontenem. Anyai megerzesem viszont igent mondana, de nem tudom hallgassak-e arra, m nagyon tulaggodos vagyok.

2009. dec. 4. 10:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem javasolta, én kérem, hogy adja be neki. Budapest XIV. kerületben lakunk.
2009. dec. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mostmár nem mondhatja, hogy nem adja be neki, elmúlik egy éves keddre... :) Én nagyon féltem, így megkapja az oltást.
2009. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem csak az aggaszt, hogy eddig teljes vakcinat nem kaphattak a kicsik. Most megis. Eddig miert nem? (ez neme gyfajta "hitetlenkedo" kerdes, hanem tenyleg erdekel.)
2009. dec. 4. 11:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi nem régen múltunk 2 évesek. Nálunk a gyermekorvos is ajánlotta és én is szerettem volna. Így pár napja kaptuk meg. Semmi mellékhatás, semmi probléma. Egyébként hasonló korú ismerőseink gyerekeit is oltották. Semmi probléma nincs náluk sem jó pár hete. Inkább oltatunk, nehogy úgy járjunk mint a kórházban fekvő csecsemők és kisgyerekek bármelyike (lélegeztetőn).
2009. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én beoltattam a 16 hónapos kisfiam 2 hete, semmi baja, tünete nem volt!

Tudod, mennyit tanulnak a gyermekorvosok, háziorvosok az orvosi egyetemen a vírusokról...? Hmmm.... Nem véletlenül vannak kiakadva az immunológusok, amikor a gyerekorvosok és háziorvosok döntenek... Kulcsár Andrea összehasonlíthatatlanul többet tud a vírusokról... De hallgass meg virológusokat, infektológusokat! Érdekes módon az ő véleményük egyöntetű... A hàzi- és gyerekorvosoj "laikusként" osztják az észt, és épp annyira megosztott a véleményük, mint a civileké :(

2009. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, engem is ez aggaszt, ugyanakkor viszont bizom a mi gyerekorvosunkban.

Kulcsar Andrea viszont valoban ennek a tudora. Igazad van. Egyre inkabb hajlok arra, hogy ra hallgassak.


Azert varok meg tapasztalatokat!

2009. dec. 4. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!