Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy szinte az...

Miért van az, hogy szinte az összes olyan terhességi tünet visszajöt, ami az első 3 hónapban volt jellemző?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, volt pár hét hogy rendben voltam, de most ugyan úgy étvágytalan vagyok, hányingerem van, és mikor nagyon megéhezem, akkor is csak tuszmákolom magamba az ételt, mert nem kívánom.Főleg nem a kenyeret.Szinte csak pirítva tudom megenni, és ezek mind az első 3 hónapban voltak jellemzőek.Aztán elmúlt pár hétig, most visszajött....miért lehet?
2010. máj. 29. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán azért mert terhes vagy...nem tudok sokat a terhességekről de gondolom nem csak az első 3 hónapban lehetnek meg ezek a tünetek.
2010. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló a helyzet. Nem túl jó az étvágyam, bár a hányingerek elmúltak. Sőt, sokkal fáradtabb is vagyok, mint az első három hónapban.
2010. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!