Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki egyedül van 2 kicsivel...

Aki egyedül van 2 kicsivel adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Amíg pl. a csecsemő szopizik - van hogy egy órán át- vagy fürdetés után a pici altatása....addig a nagyobb 2-3 éves nem türelmetlen? Nem tudom hogyan csináljam..a férjem este jön mindig haza.
2014. jan. 24. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez engem is érdekel :)
2014. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bár még nincs meg a második babánk, de sokat vigyáztam egyszerre több gyerekre.

Én úgy csináltam, hogy elsőnek a nagyot(kat) fürdettem meg és utána a picit, az után enni csináltam a nagyobbnak utána mesét kapcsoltam neki(k), és közbe a picit etetem meg közbe figyeltem a nagyokra. Ha ettek utána játék és alvás, altatás.

2014. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A két nagy között 2 év van, én úgy csináltam, hogy megfürdettem mindkettőt, aztán amíg a kicsi szopott, a nagynak mesét olvastam (kb. fél óra volt). Amikor három lett, akkor mindet megfürdettem, aztán a pici elnézelődött az ágyában,amíg a nagyoknak elolvastam egy mesét, énekeltem egyet, és lefektettem őket, a pici kibírta azt a fél órát, aztán szoptattam. Napközben is szoptatás közben lehet például olvasni, rajzolni a nagynak.
2014. jan. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kötekedésből,de mondjuk arról le kell a picit szoktatni,h egy órán keresztül szopizzon,nem csak azért,mert 2 gyerek van.
2014. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En a masodikat leszoktattam az egy oras szopizasrol, addig azert nem hagytam, hogy rajtam logjon. A masik addig jatszott. Az altatas hol jobban, hol rosszabbul ment, amikor 3x aludt a kicsi, akkor ebbol ket szunya sikerult ahogy tudott, a delinel meg lefekudtunk harman egyutt. Akkor volt baj, amikor a kicsi ketszer aludt a nagy meg egyszer. Azt nem tudtam osszehangolni.
2014. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!