Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most olvastam a 3. ütemben...

Most olvastam a 3. ütemben történő ingyenes vakcináról. Ez így az ütemeket végig nézve jól hangzik, de hol is tartunk most? Ha mondjuk jogosult vagyok a 3. ütem szerint, akkor mehetnék is most az orvosomhoz?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tartozik a harmadik ütembe?
2009. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2009. dec. 4. 13:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint apa is ingyen kaphatja meg az oltást? És az anyukám is? Bár itt lakik velünk, de még nincs bejelentve, dokihoz sem ide jár. Akkor hogyan igazoljuk, hogy velünk lakik? Bocsi az OFF-ért, de én már semmit sem értek. Lassan már mindenkinek ingyenes...
2009. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha szoptatok, akkor is beadassam? A védőnőm szerint ne! Ki tud már ezen eligazodni...???
2009. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez már változott! Egy újabb kiadás (nagyon friss) szerint már nem ezek az adatok érvényesek!

www.antsz.hu

2009. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!