Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónaposom ma közölte...

21 hónaposom ma közölte velem: Peti vagyok. De ő Dani. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Épp ül az ölemben velem szemben, amikor kiböki ezt. A nagybátyja ugyan Péter, de nem becézi senki (és nem az övé a gyerek, még mielőtt valakinek eszébe jut:D). Tv-t nem néz, ilyen könyve sincs. A vagyok szót sem használta még.
2014. jan. 25. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben a kórban mondanak minden félét.Kombinálnak.És mindenre ki van hegyesedve a fülük.Lehet hogy egy telefonbeszélgetést hallott a minap az utcán,buszon vagy amerre jártok.És most eszébe jutott és mondta.
2014. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se tudja még úgy igazán, hogy mit is jelent. Hallotta valahol, aztán eszébe jutott. De amúgy nem szoktátok kérdezni tőle, hogy hol van Danika, és akkor magára mutat? De amúgy nincs baj szerintem!
2014. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy te nem Peti vagy, hanem Dani
2014. jan. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

tegyük fel, tegnap elszaladtatok a boltba ahol a kasszánál fizetéskor (így te nem is figyeltél) a mögötted álló felvette a telefont: halló, Peti vagyok!

na kb. ennyi elég is a gyerek, pár nap múlva eszébe jut és mondja...


enyémnek egy időben az volt a mániája, hogy neki van egy barátja aki Dodi. nem járt közösségbe, tehát nem játszott számunkra idegennel, na meg Dodik nem rohangásznak a játszótéren.

utána esett le, hogy biztos hallotta a tv-t amikor a férjem a Fábrit nézte. olyankor már alszik, de lehet akkor nem aludt és beszűrődött a Dodi barátom történet mondata :D legalábbis másra nem tudok gondolni.

azóta 4 éves, ha egyedül kell játszani és társaságra vágyik, akkor áthívja Dodi barátját és tök jól eljátszik vele, akár egy órát is. szóval mély nyoma maradt nálunk Dodi barátomnak :D

2014. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Tőlem 2 évesen kérdezgették videóban, hogy hány éves vagyok, és folyton a 8-at mondogattam, holott elmondták hogy 2. :D :D Szerintem nem gond. :D
2014. jan. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
nem tudom, hogy igaz e, vagy sem, de kb 2-3 napja néztem egy programot a Youtube-on fent van, igaz angolul, hogy gyerekek tudnak emlékezni előző életükre, ez a jelenség kb 2 éves korban jön elő olyan dolgokkal pl hogy olyat állít és mondd a gyerek amiről sehonnan elvileg nem lenne tudomása, stb.. felidéz dolgokat ami akkor történt.ez a dolog kb 5-8 éves korukra eltűnik. Egy pár eseményt le is írtak és a gyerekeket el is vitték azokra a helyekre ahonnan azt mondták, hogy ők származnak, ott a gyerekek felismerték a régi szomszédokat, a lakást ahol laktak, el tudták mondani mi hol volt stb.. meg még sorolhatnám.. Mondom ezt láttam a Youtube-on.. majd google-ban utána néztem, ott olvastam kb 10 ilyen esetet a világ minden tájáról. most hogy igaz vagy nem azt nem tudom. De megéri megnézni ha tudtok angolul érdekes. A valóság alapját meg ti eldöntitek
2014. jan. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 2,5 éves. Kb. egy hete kezdte, hogy ő mindennap más. Volt már Elise (rajzfilmből), Sárika (unokatestvér), Hinta, Miki egér, tegnap meg CD-lejátszó. És ha a nevén szólítom, azt mondja, hogy "én CD-lejátszócska vagyok". Egyszerűen dolgozik a fantázia. Biztos a fiad is hallotta valahol ezt a mondatot.
2014. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem aggódom, csak érdekesnek találtam. A bolt mondjuk nem jutott eszembe, pedig kézenfekvő.
2014. jan. 26. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj, de cuki! :) :)
2014. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a kis saját világában most őt igy hivják.nem baj-sokféle dolgot kiderithetsz igy róla-próbáld faggatni-milyen ez a kisfiú.pl,ha azt mondja,h peti nem szereti a krumplit,de az anyukája adott neki....stb,-de ez csak egy példa volt-igy elárulhat olyat is,amit magától nem mondana

de lehet,hogy ez egy egyszerű játék,az én kisfiam is csinálta-aztán,mikor hazaértünk,mondta,hogy most már elment az a másik kisfiú

2014. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!