Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Quinny Buzz és Abc Design...

Quinny Buzz és Abc Design Cobra vagy 3 Tec közül melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem az abc design kocsik nagyon tetszenek. csak állítólag nem bírják a strapát.
2009. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

quinny

magasan viszi a pálmát minden kocsi felett, csak az nem tudja,akinek nem volt.

szerintem felejtsd el az abc, hauck,graco....sz.rt se érnek.

2009. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Quinny Buzz. Szuper kocsi!

A mózest 7 hónapos koráig használtuk, kényelmes, van benne matrac, van hozzá lábzsák ha fúj a szél vagy hideg van ne fázzon, szúnyogháló ha kint altatod a babát, esővédő ha esik.

Hordozóra is jó a mózes esővédője, hatalmas a hordozó, nem kell 4 hónapos korában másikat venni amikor a tescosat kinőtte, de még ülni nem tud és a 9-18 kg-os hatalmas még neki, mosható a huzata seperc alatt le lehet venni fél nap alatt megszárad, van hátul tároló rekesze, könnyű, pihenőszékhelyett is jó.

A sport része kényelmes kipárnázott nem fázik benne a lányom, nem kell alá + plédet tenni, a válpánton van szivacs hogy ne vágja be a nyakát, nem csúszik ki belőle, menetirányban és magammal szembe is fordítható, könnyű mosni, kupoláját feljebb lejebb lehet állítani a baba magasságához. Ehez is van szúnyogháló esővédő.

Karfája levehető, nyitható könnyen jobra vagy balra.

Váz seperc alatt kinyílik magától mivel hidraulikus, csak rákattintod a mózest vagy a hordozót vagy a sportrészt és már mehetsz is, kerekei levehetők így kis helyen is elfér. Van rajta táska amibe lehet pakolni.

Szuper kocsi, ilyet vegyél, nem fogod megbánni, szép divatos, mindenki megcsodálja. A háromkereű szerintem jobb, könnyebben irányítható.

2009. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelműen Quinny.

Szerintem a babakocsi egy olyan dolog, aminél fontos a jó minőség. Saját tapasztalatból mondom...

2010. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Én is a Quinnyre szavazok! Nekemm is minőségi babakocsim van, számomra is fontos volt, hogy jót vegyek, de azért azt is elismerem, hogy nem mindenki engedheti meg magának, hogy ilyen drágát vegyen.
2010. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Quinny buzz 3- ról hogy rosdzat is irjunk: 1,5 év alatt négyszer lyukadt ki mindkét kereke. Most utoljára karácsonykor, gumis meg sehol. Most hajtom rá az uj gumit. Fiam 83 cm, de már a sportrészbe beöltözve kényelmetlenul fér bele. Teljesen kitölti a kocsit, idegesit nagyon. A mózes épphogy jó volt hosszban hat hóig, amugy nagyon szerettem. A többi mind igaz, amit leirtak a lányok.
2010. jan. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk quinny van, nagyon szeretjük, úgy örököltük nővéreméktől. Nekik két fiuk van, már az első is ezt a kocsit használta. Szóval most már a harmadik babát szolgálja. Nekünk (nővéreméknek se) soha nem lyukadt ki a kereke, csak ugye fújni kell néha bele. (most félévesek a lányaim, eddig egyszer kellett)
2010. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
8:58- as vagyok, higgyétek el, nem sziklás uton tolom, bár igaz napi 1-2 órát sétálunk, a férjem is ezzel idegel, hogy merre járok én, hogy állandóan kilyukad a kerék...vajon hol? Jajj! Lehet, hogy én fogtam ki selejtest. Fujtuk is rendszeresen, szóval nem értem a gumit:) amugy azért jó ez a puha kerék és nem az a kőkemény apró, mert az ujszülött igy puha rugózással utazik a mózesben, ami biztos kényelmesebb, mint pattogni.
2010. jan. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!