Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dec.15. -en szuletett babam...

Dec.15. -en szuletett babam szopizott es tapszert is kapott szuletesetol. Mostanaban szopi utan nem ker tapszert es alszik szinte a kovetkezo etetesig. Eleg lehet neki akkor a tejcsim amit szopizik?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon gyorsan vegez es kikopi a cicit. Probalgatom rogton-egy ora mulva a tapszert, nem kell neki. Ez mondjuk nem minden etetesnel van igy, de olyan mintha egyre tobbszor lenne. Estenkent a tapszert kinlodva, nyoszorogve eszi, miert??!
2014. jan. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eleget szopizik. Ne erőltesd ha nem kell a tápszer.
2014. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak azert kerdeztem, mert azt hittem, hogy a tejcsi csak fogyhat es hogy sosem lesz eleg neki, mindig kell tapszer...
2014. jan. 27. 18:49
 3/7 A kérdező kommentje:

Jah meg anyosom is rettenetesen eroltet, most kell a segitsege es nalunk kell legyen napkozben par orat. Hal' istennek nem mindennap...

Akkor nyugodt szivvel leallitom ot. :)

2014. jan. 27. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges, hogy elég a tejed neki. Nem fogy el a tej, sőt több lesz ahogy eszi a baba, kereslet-kínálat. Ne erőltessed a tápszert, inkább tedd gyakrabban cicire ha éhesnek gondolod, hogy még több tejed legyen. Érdemes szerintem fejni is, azt is megihatja, és attól is gyarapszik a tejed. Meglepődnél mennyi tej van még a cicidben egy-egy szopi után is. Nincs mérlegetek? Jó lenne most párnapot csak ciciztetni (2-3) napot ha fogy akkor kell a tápszer de ha stagnál vagy hízik akkor lehet a tápszert elfelejteni. Inkább cicizzen most többet akár óránként is, és szerintem beindul a tejed rendesen.
2014. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ezvolt, 7hetes koráig csak a "mozdulat" kedvéért szoptattam, amúgy tápszeres volt majdnem 100%, ha mértem 10-20 grammot szopott, aztán több lett és kevesebb tápszer kellett, és felbátorodtam, úgy csináltam, ahogy az előző írta, csak cici 2napig, és nem fogyott.
2014. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De orulok annak amit irtatok!

Csak azert gondoltam hogy "elfogy" a tejcsi, hogy a cumisuvegbol konnyebben jon es arra fog raszokni, mert ugye mindenki ezt mondja!

De en ugy veszem eszre, hogy ez a kislany nagyon anyas es igenis kell neki a cici! Ennyire eleg is lehet neki? De csak napkozben, ejszaka tapit kap.

Este 8-9tol 11-ig cicizes-bufizes-jatek felvaltva, aztan tapi es alvas reggel 5-ig. Reggel szopi, es innentol kezdodik mar az osszevisszasag, kezd valtozni a napirendunk, ahogy ezek szerint eleg a tejcsim.

2014. jan. 27. 20:53
 7/7 A kérdező kommentje:

2. Baba, az elso csak szopizott, 4 honapos koraig alig hizogatott. Aztan elkezdtunk hozzataplalni es ugy ment a szopi 1 eves koraig!

Most ujsonsag ez a tapszeres dolog.

2014. jan. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!