Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok, és...

34 hetes kismama vagyok, és barna pöttyöket észleltem ma délelőtt. Mit jelenthet? Részletek alább.

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam orvosnál, aki megvizsgált, mindent rendben talált, másnap este barna pöttyök jelentkeztek a fehérneműmön, aztán elmúltak, viszont ma délelőtt megint megjelentek. Semmi különös tünetem nincsen, hétfőn megyek megint hozzá. Várhatok addig? Második babánkat várom, az elsőnél nem volt ilyen problémám, ő 36 hétre született. Lehet ez egy jel a szülés megindulására? Kicsit izgulok, hogy még korai!
2010. febr. 19. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha megvizsgált a nőgyógyász,akkor könnyen lehet szerintem h egy picit megsértett belül, és szivárgott pár csepp vér. ez nem hinném h problémás lenne. kellett multkor egy citót csinálni,s utánna nekem is volt pár csepp vér,de ezt a doki mondta is h ezt ő cisnálta,nincs köze a terhességemhez(mármint h azzal lenne baj) s ez természetes ne ijedjek meg tőle. sztem nálad is ez lehet.minden esetre ha nem múlik, vagy nagyobb lesz a mennyisége mindenképpen fordulj dokihoz, első körben hivd fel az orvosod(ha van fogadott) h mit tanácsol. de remélem tényleg semmi :D
2010. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja még annyi,h ugye nem rögtön a vizsgálat után jelentkeztek, mert akkor piros lett volna(nekem ilyen volt) hanem másnap. ezért volt barna mert már megalvadt,nem friss vérpöttyök voltak. valsz akkor vált le a picike felületi sebről,és ürült ki..ez az én véleményem:)előző voltam
2010. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál! Szerencsére elmúlt!
2010. febr. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!