Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A barátnőm gyereket szeretne....

A barátnőm gyereket szeretne. Február -március környékén leszünk mind a ketten 16 évesek. Azt mondta hogy a születésnapjára egy kisbabát szeretne. A többi lent?

Figyelt kérdés
Nem akarom elszomorítani, de tudom hogy még fiatalok vagyunk, és én még egy kis időre elhalasztanám, de ő nagyon szeretne... Mit tegyek? :( ?

2014. jan. 28. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Húz óvszert ha nem akarsz a szüleid 18 éves korod után meg a saját fizetésed 20%-kát automatikusan elbukni egy ilyen buta liba miatt.
2014. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Vegyél neki boltban.
2014. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
16évesen mire akar gyereket? Előbb tanuljon, dolgozzon, teremtsétek meg az ideális körülményeket és utána jöhet a baba! Ha ez 10évig tarta akkor addig tart,de ne a szülők nyakára szüljön, nem értem az ilyen gyerekeket (mert ez a gondolkodás gyerekre vall)... egy baba nagyon nagyon felelőség!
2014. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg komoly a kérdésed akkor kérdezd meg tőle, hogy miből fogtok albérletet, rezsit, kaját, ruhát cipőt stb. fizetni. Ha te elmész dolgozni, hogy fizetni tudd a számláitokat, akkor kb. valami minimálbéres melót fogsz kapni, mert nem lesz szakmád, így soha sem fogaz tudni kitörni a körből. Mire a gyereketek 3 éves lenne és megszűnne a gyes a barátnőd szintúgy nem kapna csak valami kuli melót minimálbérért (ha kapna, mert ugye szintúgy szakma nélkül plusz egy gyerekkel nem szívesen veszik majd fel sehova). Még magatok is gyerekek vagytok nagy valószínűséggel még saját magatokról sem tudnátok gondoskodni, plusz még egy gyerekről egyáltalán nem.
2014. jan. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
találjatok ki neki valami hobbit, az unatkozás helyett.
2014. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés? Vagy igaz? Ha igaz, védekezz!!!!!

Még nagyon éretlen lehet a barátnőd, vigyázz, nem szerencsés, ha gyereknek lesz gyereke!

16 évesen én is nagyon szerettem volna kisbabát, de azt is tudtam, hogy majd csak huszonpárévesen szeretném mindezt meg is valósítani.

Nem egy kis időre kell ezt elhalasztani, hanem még jópár évre, nyugodtan szomorítsd el, vagy józanítsd ki, ha igazán jó anyuka szeretne lenni, akkor először nőjön fel, tanuljon, dolgozzon, pénzt keressen, teremtsen alapot leendő gyermeke(itek) jövőjéhez!

2014. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd ott, míg "véletlenül" terhes nem lesz.
2014. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

Ajánlom neki ezt:

[link]

2014. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó, kösz, zsír...
2014. jan. 28. 15:29
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Pffff.... A barátnöd még enyhén szolva egy eszetlen gyerek. Vegyél neki egy zenélös pisilös játékbabát, csomagold be és add neki oda. Most még az valo neki....
2014. jan. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!