Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek hatalmas mozgásigé...

Mit kezdjek hatalmas mozgásigényű 4 hós babámmal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem néha már szinte rohanna annyit rúgkapál. És mindig fel akar ülni. De átfordulni még nem tud csak segítséggel.
2009. dec. 5. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülj addíg, amíg a hátán fekszik és nem a lábad alatt szlalomozik. Hadd rugkapáljon, akkor erősödik. Edzést tart magának.
2009. dec. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HAgyd mozogni és NE segits átfordulni neki - azzal csak rontasz a mozgásfejlödésén.
2009. dec. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 4 hónapos lányom születésétől fogva egy sajtkukac.Állandóan felemeli a lábát és hozzá még fel is húzza magát hasizomból(már szinte felül így).Állandóan jár keze lába.Ő már át tud fordulni a hátáról a hasára(bár ezt kevesebbszer csinálja)és hasáról a hátára.Szerencsére még nem tud túl nagy távot megtenni így.Nálunk mindig ülne és állna,a doki szerint már látszik rajta,hogy nagyon menne.Én sokszor teszem játszószőnyegre vagy ágyra,hogy legyen tere mozogni.Tornáztatni is szoktam és sokszor van hason,hogy erősödjön a hátizma(ezt annyira nem szereti,mert pár perc után oldalra vetődik és átfordul a hátára).

2009. dec. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ilyan volt, mi jártunk gyogytornászhoz és nagyon jó volt. Nem volt semmi baja és tévhitek is vannak ezzel kapcsolatban, ö labdán tornáztata, maszirozta, usztatta kádban. Nagyon nagyon jó volt most egy éves és szalad teljesen mozgásközpontú a gondolkodása, mindenre felmászik, kapaszkodik.

Mi fejlesztetük és még eddig jól jött ki. Az uszástol olyan kis kiegyensulyozott lett és imádja. Mára merül és csinálja a tempokat. Örülj neki és fejleszd magad babatornából, mondjuk amit egy gyogytornász tud azt nehéz elérni. Egyébként nem drágák a gyogytornászok.

2009. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez hasonló a helyzet...(ő 7 hós), forog de még nem mászik.Mi úszni járunk, imádja:)
2009. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! Hol találok babatornás oldalt a neten?

(Kicsit aggódom, nehogy hiperaktív legyen később...)

2009. dec. 5. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz hiperaktiv csak simán aktív.

A gyerekorvostól kérj beútallót, ha rendes ad és simán elhórdhatód gyogytornászhoz.

Ö mindenre megtanít. 3-4 alkalom alatt meglátod mit is csinálj vele, mit szeret és mi az amit el sem visel.

2009. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!