Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tartsam melegen a...

Hogyan tartsam melegen a tápszert ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Szombaton egy hosszabb utat (100km) kell megtennünk, mert orvoshoz kell vinnem babámat. Hogyan tartsam melegen a tejet? Van egy üvegtartó, de abban kihül.
2014. jan. 29. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Viszel port és forró vizet termoszban. Azért 100km kb. 2 óra hossza, annyit csak kibír.
2014. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Cumisüveg termosz elég jól tartja a hőt vagy csomagold hungarocellbe, vagy jó vastagon alufóliába.
2014. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már leteszteltem, egy órát sem bír ki.
2014. jan. 29. 12:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vittem forralt vizet a termoszban és szentkirályi vízzel langyosítittam. Szóval szerintem ne keverd be előre a tápszert.
2014. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom bekeverni előre. A termoszmennyire lenne higiénikus? Persze előtte megmosnám, de kávé és tea is volt benne tárolva. Nem venné át az ízeket?
2014. jan. 29. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Én forró vizet tette a cumisüvegbe, a port külön tettem aventes pohárba. A vizes üveget pedig termosztáskába tettem. Kávés termoszba nem tenném.
2014. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ahogy én csinálnám:

a cumisüvegbe tenném a forró vizet, azt termosztáskába tenném. a tápszert külön kis tárolóban vinném (pl.kis műanyag, fedeles tálka - kimérve a pontos adagot), és ahogy írta már más is, vinnék szentkirályi vizet, amivel tudom hűteni, ha kell.


vagy: van olyan bébiétel melegítő, amit a kocsi szivargyújtójára is lehet csatlakoztatni. azt hiszem a momert-ek ilyenek.

2014. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A forró vizes üveget becsavarod egy vastag törölközőbe, beteszed nylonba, majd be a többi holmi közé amit viszel (pl tartalék ruha), órákig meleg lesz.
2014. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy a cumisüvegbe tettem forró vizet, meg egy Aventes pohárba. A cumisüveg melegentartó bigyóba tettem alulra az Aventes poharat teli forró vízzel, rá a cumisüveget, bezártam, és az egészet pokrócba csavartam, így mindig meleg maradt!


Egyébként az orvosnál simán megmelegítik Neked a tápit szerintem!

2014. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy termoszt amit csak erre használsz, és akkor nem lesz gond. Ha tudod, hogy többet fogtok utazni, máshol töletni az éjszakát, akkor mindig jól jön.
2014. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!