Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is szoktátok "magára"hagyni...

Ti is szoktátok "magára"hagyni babátokat?

Figyelt kérdés

Ezalatt azt értem, hogy had nézelődjön, játszon magának és beszéljen.

2,5 hónapos és elég jól el van így.


2014. jan. 29. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hagytam. Nem kell a babákat folyamatosan szórakoztatni, ha el tudják magukat foglalni egyedül is, mert ez később nagyon visszaüthet..
2014. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam, de szerintem ezzel mindenki így van. Nem lehetsz egész nap a baba látómezejében, és neki is fel kell találnia magát egyedül is. Persze ha nagyon hisztizett én is kivittem magam mellé hordozóban/etetőszékben a konyhába, míg főztem, vagy kitoltam a kiságyát a folyosóra, hogy lássuk egymást, míg takarítok, de szerencsére jól elvan egyedül az én fiam is.
2014. jan. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.Ha nem hagyod "magára", akkor soha nem fogja tudni magát elfoglalni önállóan és az később nagy szívás lesz. Gondolom nem akarsz vele egész nap építőkockázni,meg ilyenek. Ha nem hagyod önállósodni, rád fog ragadni és nem fog csinálni semmit ha elmész mellőle, csak üvölteni. :)
2014. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Etetések után el van kb 15-20 percet, aztán "beszélgetek" vele, játszunk, el van megint egy darabig és aztán alszik. Csak akkor szoktam már hozzá szólni amikor már nagyon nyűglődik.
2014. jan. 29. 15:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat van magában, nem is szabad a gyerek fejére nőni, neked se jó és a gyereknek is ártasz vele.
2014. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Naná. Ha a babát bem zavarja akkor elvezd ki, mert úgysem lesz ez mindig így.
2014. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!