Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan térjünk át 2-es tápszer...

Hogyan térjünk át 2-es tápszerre? 6 hónapos babám van!

Figyelt kérdés
Azt mondta a védőnő, hogy még maradjon az 1-esből úgy váltsunk, de erre elegendő egy nap? Például reggel még 1-est kap este meg 2-est?
2014. jan. 29. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Reggel add neki felesbe, ha megeszi este mehet a kettes.
2014. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért mondja, hogy maradjon még az egyesből, mert ha a kettes nem fog izleni, akkor legyen még tápszer amit tudsz adni.

Amúgy én jóval tovább adtam az egyest, mondjuk az speciális tápszer volt, refluxra, de semmi gond ha esetleg nem izlik a kettes és még az egyest fogja inni.

Én is úgy adnám, hogy maradjon még az egyesből, aztán csinálnék a kettesből egy szokásos adagot, ha issza szupi, ha nem akkor még mindig tudok mit enni adni és szaladni a rendelőbe íratni egyest.

2014. jan. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi simán átváltottunk a következőre, de még akkor, amikor volt az előzőből, hogyha bármi probléma lett volna, vissza tudjunk térni
2014. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmi extra. Nem olyan a gyerek h betöltötte a 6 hót és kész már csak a 2-estől lakik jól. Külön bevezetni se kell. Felezni sem kell végképp. Totál hülyeség az egész.

Fogod és adod neki a másikat mint az előzőt. De nyugodtan adhatod még neki az egyest. Mi is olyan 7-8 hónap körül volt mikor elkezdtük adni. Maradt nekünk is még vagy 3 dobozzal itthon az egyesből azt szépen napközben vagy reggel odaadtam neki. De estére már a ketteset kapta csak h kibírja az éjszakát.

2014. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is simán azt adod neki. Ugyanabból a típusból szerintem nem veszi észre a különbséget. Ugyanolyan az íze, csak táplálóbb.

Mi minden átmenet nélkül váltottunk 2-esre, azóta meg 3-asra is.

2014. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. jan. 30. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!