Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak cicivel alszik el, ez...

Csak cicivel alszik el, ez nem lesz gond később?

Figyelt kérdés
3 hónapos lesz. Csak szorosan bebugyolálva, cicit szopizva alszik el. A végén már csak cumizza. Így kb. 10-15 perc alatt elalszik, bár mikor leteszem, gyakran felébred, és kezdhetjük elölről, de relative működik. Bugyolálás nélkül sosem sikerül, cici nélkül néha a séta és rázogatás is elég, bár ez lényegesen tovább tart úgy. Más is így van? Jó ez így, vagy van más megoldás?
2014. jan. 31. 08:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%
Az én fiam nem volt cicis, ő cumis. Viszont barántőm két éves fia, még kéri éjjel a cicit. Nekem így talán annyival könnyebb dolgom van,hogy a cumit általában megtalálja a fiam és beteszi a szájába. Viszont barátnőm még mindig ébred éjjel többször. Már nagyon fáradt, de nem tudja hogy-hogy szoktathatná le róla a fiát!
2014. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem lesz gond. 1 éves, 2 napos koráig így aludt el a kisfiam este. Másnap már nem fogadta el a cicit, ekkor 6 hetes terhes voltam. Ezután csak szépen betettem a kiságyba és pár perc múlva elaludt egyedül.
2014. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

azért van amikor nem mindig ilyen egyszerű.én aztán várhattam volna hogy majd magától abba hagyja. 2 évesen is még a ruhámat rángatta amikor a cici kellett neki..! nem volt könnyű leszoktatni a ciciről.


de persze a kérdező 3 hónapos gyerekénél még nem gond hogy ha ez így van,majd még sokat változhat

2014. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy én értettem félre, de a kérdező nem erről beszél szerintem. Egy dolog cicizni és egy dolog rajta elaludni. Mint írtam a lányaim maguktól elhagyták a cicin való elalvást, de utána is még hónapokig ciciztek.
2014. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 ketteske ***** válasza:

Az én fiam egy éves korára már nem igényelte az esti szoptatást, pedig elötte csak a cicimen aludt el.

Gond nélkül alszik el.

2014. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!