Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Remélem valaki tud segíteni!?...

Remélem valaki tud segíteni!? Hozzátáplálás.

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam,fél évesen kezdtük a hozzátáplálást. 2 hónapig ment,most lassan 2 hónapja nem akar enni semmit cicin kívűl Az megenné,amit mi eszünk,de azt meg nem merem odaadni neki. Nem jó a házi,ill. bolti kaja sem. Aki azt adja a babának,amit ők maguk esznek,az hogyan csinálja? Gondolom nem esznek mindig főzeléket.
2014. jan. 31. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mindig főzök levest is és másodikat is, elég ha az egyik olyan, amit a gyerek megehet.
2014. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha megenné amit ti esztek akkor miért nem adod neki??már nem olyan kicsi!!!

nem tudom miket főzöl(speciel mi sok főzeléket eszünk alapból is),de kiveszel belőle,hígítod,vagy főzöl hozzá plusz zöldséget,krumplit(ez tompítja az ízeket és segít az emésztésben).

Én gyerekeim 10 hónapos koruktól azt eszik amit mi,változtatás nélkül,előtte is abból kaptak.

2014. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,de a benne lévő tej,vagy tojás nem számít? Mehet minden igazából már. Már azon is gondolkodtam,hogy bevezetem a tejet is,aztán kész.
2014. jan. 31. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
A tojást már hivatalosan is be lehet ilyenkor vezetni. A tejjel meg megteheted, hogy csak a főzés végén teszed az ételbe, előtte meg kiveszel Neki külön.
2014. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond,ha megpróbálod a tejet is például.Nem teszel bele úgysem annyit.Az,h az ételben van,nem gond.Mi 3 hónapos korunk óta tejet kaptunk,teljesen egészséges felnőttek lettünk.
2014. jan. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!