Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki ha nem eszi...

Mit adjak neki ha nem eszi meg az almát?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtük a kostóltatást. Azt mondták az almával kezdjük tegnap megette ma viszont 1 kanálnál többet nem hajlandó megenni. Mit adhatok neki helyette?
2014. jan. 31. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

semmit,holnap próbáld megint.

amúgy ugyan olyan fajta alma volt?

2014. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Semmit, anyatejet/tápszert. Holnap, vagy inkább holnapután próbáld újra. Fiam is csinált ilyet, hogy egyik nap megette, másnap már nem, de 1 hét múlva már ismét falta.
2014. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tápszeres. Evés után befalt 3 kanállal. Lehet nagyon éhes volt.
2014. jan. 31. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
az, h most nem ette meg, nem jelenti azt, hogy holnap sem fogja. én egyébként őszi- és sárgabarackot sok (bolti bébiételben), mert azt jobban szereti, mint az almát...
2014. jan. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Reszelj bele egy kis kekszet, akkor nem lesz savanyú neki és jobban megeszi.
2014. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én babám sem ette a reszelt almát. Én félbevágtam másnap a gyümölcsöt, megsütöttem 20 perc alatt, leszedtem a héját és úgy turmixoltam. Így jobban ízlett neki :)
2014. jan. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!