Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezdjük a hozzátáplálást,...

Most kezdjük a hozzátáplálást, de nem fogadja el az almát, mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sem ette meg az almát, viszont a sütőtök a kedvence lett.
2012. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen almát vettél neki? Mert lehet, hogy nem túl édes, túl savas esetleg és azért nem ízlik neki?

Szerintem az alma nagyon fontos a gyerekeknek, esetleg próbálj 1 szem krumplit 1 szem almával puhára párolni és turmixolni, hátha úgy megeszi. Az én kicsim ezt később almás krumplipürének készítve ette husival, a kedvence volt.

2012. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az még lemaradt, hogy a sült alma is nagyon puha és finom ám, imádják a kicsik. Hátha úgy jobban ízlik neki.
2012. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
falun élünk, itthoni bio alma:) és nagyon édes, egy picit sem savanyú, de köszi a tippet, el is felejtettem, hogy meg is párolhatom! és így majd egy kis vízzel turmixolom, hogy folyékonyabb legyen.
2012. máj. 20. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Sütőtök, brokkoli, répa például. Ha semmit nem fogad el, akkor még várjatok vele, mert, lehet, hogy még nem érett rá.
2012. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!