Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos a kislányom és...

15 hónapos a kislányom és borzasztó anyás illetve kezd egyre hisztisebb lenni?

Figyelt kérdés
Tarthat még a szeparációs szorongás illetve ez most kezdődő hiszti vagy már dackorszak??? Napról napra mintha egyre akaratosabb lenne. És ráadásul egyszerre 3 foga jön. Lehet az borítja ki ennyire? Állandóan én kellek, ha kimegyek a szobából rohan utánam, ha nem veszem fel sír stb. stb.
2014. jan. 31. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos kor körül kezdődik a 2. szeparációs szorongás.
2014. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajaj most jön még csak a java és el fog tartani egy darabig... Ezt kb 3 èves korára teljesen kinövi...
2014. jan. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2? Nekem összefolyik akkor az elsővel :) azt hittem már lassan vége. És meddig tart a szeparációs szorongás?
2014. jan. 31. 23:16
 4/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van.
2014. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :) Nekem már 17 hónapos, de egy az egyben az a helyzet, mint nálatok, nekem már kezd elfogyni néha a türelmem, és én sem tudom kezelni a hisztiket :( Kb egy hónapja, ha velemi nem tetszik vagy nem sikerül, akkor hasra vágja magát és veri a fejét a földbe :( Ha felveszem engem üt csíp mar harap :(
2014. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.. Meddig tart? Mindenkinél más de egy idő után már nem annak nevezik... Változni fog átmegy másba.. Az enyém most 3 éves korára kezd a dacból kinőni... De mostanra pl ràjött arra hogy tud hazudni... Kis dolgok de idegesítő! Pl utál fogat mosni. Megkérdezem tőle pisiltél apával vagy megmosta a fogad? Rávágja igen! És tudja mit csinál nagyon is jól!
2014. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az enyém is két három napja ha nem úgy van valami ahogy szeretné áll egy helyben és sír, hisztizik. Taknya, nyála, könnye összefolyik akkor ez még most kezd egyre drasztikusabb lenni úgy látom. Nem baj már csak 21 hónap és jobb lesz :)
2014. febr. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!