Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy eves gyermekedet szoptatod...

Egy eves gyermekedet szoptatod e? Hanyszor egy nap? Minden etkezes ki van valtva? Önnalloan jár? Önnáloan iszik e?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:

2 hete múlt 1 éves.Nappal már csak alváshoz használja a cicit,tehát 2x.Éjjel még ébred úgy 4-5x,és cicit követel :(

Minden étkezést kiváltottunk már.Szépen eszik mindent,darabosat,amit én főzök.8 foga van.

10 hónapos kora óta jár,tehát most már szalad :D

Igen,önállóan iszik pohárból.

2014. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 evesen igeny szerint szoptattam meg, sokat, ejjel-nappal kapott. Kapott mar mindent rendesen, napi 4-5-szor evett. Akkor mar jart es tudott inni is onalloan, de foleg csoros poharbol adtam neki inni, hogy ne ontse ki veletlenul.
2014. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy évesen stabilan jár, 6 foga van, önállóan iszik csőrös itatóból, viszont darabos ételt ritkán fogad el. Kanalat nem használja.

Napközben csak akkor szopizik, ha elalváshoz segítség kell, éjszaka 2x szopizik, ha baja van, akkor többször.

2014. febr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 hònaposan szokott le a ciciről, szalad, iszik önàllòan( több kevesebb sikerrel) mindent eszik csak darabosat.Negyed foga van csak, :-) de remekül harap... 1 hete csanàs nagylàny, azòta mèg önàllòbb ....
2014. febr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!