Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vettetek a babátoknak...

Mikor vettetek a babátoknak kisasztalt és széket?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Picivel az elso szulinapja utan.
2014. febr. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 és 1 évesek voltak, amikor a nagyszülőktől kaptak karácsonyra.
2014. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2évesen, de csak mert nagyon megtetszett és nem tudtam megállni, hogy ne vegyem meg. De akkoriban kezdtem el nézelődni asztalkák után amihez van 2pici szék.
2014. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt. Használtan egy szék és asztallá szétszedhető etetőszéket, amit nem etetőszékként használunk, hanem szétszedve szék és asztalként.

Azért jó, mert már 15 hónaposan bele tud ülni, meg tud kapaszkodni a karfába. Amit az IKEÁba láttam inkább 2 éves gyereknek tudom elképzelni, mert magasabb és karfa nélküli.

Nekünk 4e ft-ot így megért ez a kombináció :) Amúgy van etetőszékünk, így kicsit hülyén éreztem magam, hogy veszünk mégegyet, de jól jártunk.

Ilyen:

[link]

2014. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

15 hónaposan kapta. A székbe még nem tudott háttal beleülni:-) vicces, erre nem gondoltam előre:-) de legalább gyakorolja. A szobájában egy tükrös szekrény van, és a tükörben nézve magát gyakorol:-)

Amúgy szoktam a székbe babát ültetni, és őt kérem, hogy etesse, az asztalon pedig vannak hozzá az eszközök.

Illetve ott szeretném ha majd rajzolna, gyurmázna, ilyenek.

2014. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia, a 4-es válaszoló által linkelt kombinációt használjuk mi is. Most még etetőszékként van, de hamarosan szétszedjük asztal+székre. Most 1 éves a lányom, és amikor már tudott rendesen ülni akkor vettük meg neki.
2014. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Babám karácsonyra kapta anyumtól. Másfél hónapos volt :)

A 4es által linkelt etetőszéket kapta,amit későbbszétszedünk majd asztalnak és kisszéknek :)

2014. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20 hónaposan, nagyon szereti azóta is 3,5 most.
2014. febr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14 hónaposan, karácsonyra kapta.Az első perctől használja. Rendes kis asztal, két székkel. Még mindig használja, már elmúlt 3 éves.
2014. febr. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1,5 évesen, most kapta karácsonyra. Még nem igazán használja, de nem is nagyon tud egy helyben megülni, sokkal jobban szeret jönni menni.
2014. febr. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!