Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Káros egy 4 hónapos babának...

Káros egy 4 hónapos babának egy ilyen bébikomp?

Figyelt kérdés
[link]
2014. febr. 3. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
A bébikomp eleve káros, ilyen picinek meg végképp nem vennék.
2014. febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Bébikomp MINDEN életkorban káros!!!

4 hónaposan meg főleg ne tedd bele (később sem).

2014. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Én is azon a vélemény vagyok. Se 4 hónaposan se később nem használtunk ilyesmit.
2014. febr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
4 hónaposan (is) nagyon káros! Nem is értem azokat a szülőket akik ilyen pici babát kompba tesznek, ültetik a még ülni nem tudó babát... nem szabad!
2014. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekünk nincs és nem is terveztünk venni, én is úgy tudtam, hogy káros. De a hétvégén voltam az egyik ismerősünknél, akivel egyszerre szültem, és vettek pár hete a babájuknak, és azóta napközben ha ébren van, majdnem mindig a kompban van a kisfiúk, mert annyira élvezi. Mondták, hogy a fiamat is tegyük bele nyugodtan, de én visszautasítottam, mondván, én úgy tudom, hogy káros. Erre azzal érvelt, hogy a védőnőnk szerint (akiben én bízok, és akinek adok a szavára) nem káros a bébikomp. Nekünk eddig nem mondta, hogy káros lenne, csak annyit mondott, hogy rendezzünk be lehetőleg a padlón egy játszószigetet a fiúnknak, mert a fejlődésnek ez teszi a legjobban. Így nehezen tudom elképzelni, hgoy a kompot pártolná, lehet, hogy hazudik az ismerősöm? Rákérdezni nem akarok a védőnőnél, nehogy lebuktassam esetleg az ismerősöméket.
2014. febr. 3. 13:31
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
4 hónaposnak minek bébikomp??? Én sem vettem egyik gyerekemnek sem, mert csak azt hallottam róla, hogy ártalmas a gyerekeknek.
2014. febr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ők azért használják, mert a kisfiúk élvezi, mert ha hátára fektetik, akkor elejti a játékokat, ha hasra, akkor pedig még nem tudja megfogni őket, így folyamatosan mellette kell lenni, de ebben a kompban szépen eljátszik egyedül is, akár egy órát is.
2014. febr. 3. 13:35
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Idióták...erre nem lehet mást mondani :(
2014. febr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell konkrétan rákérdezni,de ha megszeretnéd tudni,hogy mi az álláspontja a bébikomppal kapcsolatban azt nyugodtan megkérdezheted!
2014. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A gerincterhelés mellett az is gond, hogy nem fog megfelelően fejlődni, nincs ami ösztönözze, hiszen erőlködés nélkül készen kapja a látnivalót, az ingereket.


Nekem anno a csípőszűrésen mondta a dokinéni, hogy járókán kívül semmit, még pihenőszéket se, mert nincs rákényszerítve a baba az erőlködésre, fejlődésre.

2014. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!