Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megkerestek valakit a felicita...

Megkerestek valakit a felicitas-tól, babát érintő állami támogatás ügyében?

Figyelt kérdés
mi ez,egy megtakaritás-amibe nekünk is fzetnünk kell,vagy ilyet mindenki kap?vagy csak egy beetetés?nem most szültem,hanem már 6hónapos a baba-nem arra az egyszeri összegre gondolok,amit a születéskor kaptunk
2014. febr. 3. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkerestek telefonon, de sikerült leráznom őket, azóta nem hívogatnak.
2014. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerős. Engem is nyaggattak ezzel mindkét szülésem után. De ez kamu, be kell fizetned, aztán nem látsz belőle többe semmit. Ne dőlj be.
2014. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi-akkor elhajtom őket..ez akkor mókusvakitás-ugye?
2014. febr. 3. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy felhívnak, hogy ingyenes pénzügyi tanácsadást nyújtanak. A gyakorlatban kimegy hozzátok valaki és megpróbál hitelkártyára, vagy életbiztosításra, hasonló megtakarítási formákra rábeszélni.

Az állami támogatás duma csak a vonzó körítő szöveg. Nincsenek "rejtett" állami támogatások, amiket csak ez a pénzügyi tanácsadó tudna elmondani. Ő inkább a biztosítások, hosszú távú megtakarításokat (10-15 évig havonta fizess be x összeget stb.) adja el.

Mindenkit felhívnak ezzel, aki bent van az adatbázisban, és a legtöbben bent vannak. Engem még azt hiszem utána is hívogattak ajánlatokkal... De jobb lerázni.

2014. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első gyerek után nem hívtak, akkor a babakötvénnyel zaklattak minket.

Ma délután hívtak a Felicitas nevében, kb. akkor, amikor kiírtad a kérdést. :) Kedves volt a hölgy, különös módon 2-3 napon pont a mi településünkön jár a tanácsadójuk...:D

Nekem is állami támogatásról beszélt, amit a gyerekek majdani lakásába lehet befektetni, vagy a jelenlegibe. Mivel új építésű házba költöztünk és akkor még volt megelőlegező szocpol, mi azt igénybe vettük, úgyhogy nekünk már semmilyen állami lakáscélú támogatás nem jár. Ezzel le is tettük a telefont.

Egyébként nagy valószínűséggel vagy fundamenta lakáskasszára, élet és balesetbiztosításra vagy valamilyen megtakarítási formára akarnak rádumálni.

Semmilyen rejtett állami támogatás nincs, van egy pénzügyi tanácsadónk, aki intézi az ilyen ügyeinket, tudna róla biztosan.

2014. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. febr. 4. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!