Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3-as ikrek esetén, milyen...

3-as ikrek esetén, milyen állami segítséget kaphatok? jár e ki naponta valaki segíteni nekem pár órát, ezt hol lehet igényelni, kell e igényelni vagy automatikusan jár?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tisztában azzal, hogy amennyiben 3-as ikrekről van szó akkor kapok-e segítséget vagy-sem...szóval tök egyedül kell e megoldanom a mindennapokat, a másik két gyerekem mellett vagy jár nekem valami?

#támogatás #ellátás #hármas iker #többes ikerterhesség
2014. jan. 22. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
automatikusan nincs kirendelt segitö. A véfdönöt kérdezd a részletekröl hogy hol kérhetnél segitséget, ö biztos választ tud adni van-e ilyenre lehetöság. Én ismerek egy hármas ikres családot nincs ilyen segitsége csak a nagyszülök segitenek néha.
2014. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Járj utána mindenképpen, mert akikről én hallottam eddig azok kaptak ilyen segítséget. Sajnos egyiket sem személyesen ismerem, mindegyikről csak ismerőstől hallottam, így nem ismerem a részleteket. Szerintem a védőnőt kérdezd meg először, de ha ő nem tud segíteni, akkor az önkormányzaton is érdeklődhetsz.
2014. jan. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bpesten van olyan szervezet, ahonnan direkt ilyen esetekben lehet kérni segítséget, a nevüket sajnos nem tudom. Viszont ha nem pesti vagy, lehet, hogy nagyobb városokban is van ilyen..
2014. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!