Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mondják ki az első...

Mikor mondják ki az első értelmes szót a babák? Amit tudatosan használnak. Pl. Anya.

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a lányom.Most kezdte el tudatosan használni,hogy anya,apa,mama stb.Ha lát minket szól,vagy kiabál a szobából,amikor én a konyhába vagyok,hogy -ajjaa-. :D
2014. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10,5 hosan mondta eloszor h tente. :-). Lefekudt a parnajara es mondogatta h tente. :-). Tudta mit jelent.

Most 1 eves es azt mondja a tessekre h tess, meg mindenre h EZT es mutatja. :-)

Apat egyszer mondogatta tobbszor egymas utan azota sem. Engem meg sem emlitett meg. :-) ezeket tudom h tudatosan hasznalja. Mond mindenfelet de bben biztos vagyok. :-)

2014. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
kb 9 hónapos korától mondta apjára,hogy apa, a hintára,hogy inta talinta
2014. febr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
11 hónaposan a fiam már használta a cici ("dzidzi") kifejezést és nagyon korán hatalmas szókincse lett. A kislányom 10 hónaposan, ha ételt kunyerált akkor mondta, hogy hamm-hamm, de neki lassabban fejlődik a szókincse. Az anyát mindketten 12 hónaposan mondták.
2014. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
7 hónapos a lányom és már használja a baba szót és a mamát, de szerintem még nem tudatos, mert van, hogy csak ba és ma van, de van, hogy baba meg mama. Igaz a mamát nem mondtuk neki, mert anyát mondok. :D
2014. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pedig 16 hónapos, baba-mama-tata van, más nincs, csak állat és járműhangokat utánoz. Nem beszél még semmit, pedig próbálom tanítgatni. Minden baba más, van aki nagyon korán, van, aki 2-3 évesen kezdi el.
2014. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8hónaposan kezdte az anyát,mint aja aja és az apát elején ágá-nak,majd appának.
2014. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!